КОМСОМОЛЬСЬК ПРИЙМАЄ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

3.07.2014, 16:41

Через загострення суспільно-політичної ситуації на сході України люди змушені кидати рідні домівки й шукати прихисток по всій Україні. У Комсомольськ уже приїхали 116 осіб. Влаштуванням переселенців займається Міський координаційний центр з вирішення проблемних питань, пов’язаних з тимчасовим перебуванням сімей з Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей. Очолює даний напрям роботи заступник міського голови Н.Д.Угнічева.

 

У четвер міський голова С.А.Супрун разом із заступником міського голови Н.Д.Угнічевою провели виїзну нараду з питань облаштування переселенців з Донбасу. Участь у нараді також взяли заступник начальника управління праці та соціального захисту населення І.В.Дерев’ягіна, адміністратор готелю «Славутич» С.П.Семерич, представники переселенців зі сходу України, ЗМІ.

 

Делегація прибула до готелю «Славутич», де зараз проживають громадяни, які були вимушені переїхати зі сходу. Таких сімей поки що 7 (34 особи). Вони проживають в готельних номерах на 5-му поверсі. На сьогоднішній день з міського бюджету виділено 100,0 тис. грн. для надання матеріальної допомоги переселенцям, 150,0 тис. грн. для КП готель «Славутич» на виконання невідкладних заходів, пов’язаних з поселенням людей. Днями для них додатково встановлено декілька електричних плит, пральну машину.

 

Представники міської влади оглянули надані приміщення, ознайомилися з умовами проживання та обговорили нагальні проблеми переселенців. Очільник Комсомольська цікавився складом сім’ї громадян, які вимушені були змінити місце проживання, станом справ щодо їх працевлаштування та влаштування дітей у дитячі садки та школи міста, порядком організації медичного обслуговування та соціального захисту таких осіб.

 

Переселенці озвучили першочергові побутові потреби: «Нам вкрай необхідна ще одна пральна машина, холодильники, палас у хол, щоб діти мали можливість гратися на ньому іграшками». Вони також висловили щиру вдячність міській владі за турботу та оперативне вирішення організаційних питань, комсомольчанам - за надану гуманітарну допомогу,  небайдужість та доброзичливість.

 

За результатами виїзної наради С.А.Супрун подякував усім службам за злагоджену роботу, своєчасне реагування, мешканцям Комсомольська – за те, що не залишилися байдужими, відгукнулися на чужий біль. Керівник міста звернуся до комсомольчан, суб’єктів підприємницької діяльності, керівників та трудових колективів міста з проханням надати посильну допомогу громадянам, які були вимушені залишити свої оселі та шукати долю в іншому місці. Сергій Андрійович зазначив, що у Комсомольську питання наявності вільного житла стоїть дуже гостро, доручив відповідним структурним підрозділам опрацювати механізм розселення переселенців в орендовані квартири за умови оплати власнику орендної плати з міського бюджету.

 

Жителі міста, які мають можливість запропонувати тимчасове житло для зазначеної категорії громадян, можуть залишити свої контактні дані в:

управлінні праці та соціального захисту населення:
тел.: 3-18-62 (пн-пт з 8.00 до 17.00)
моб. тел.: 0971107003 (щоденно з 8.00 до 20.00)
моб. тел.: 0992441445 (щоденно з 8.00 до 20.00);

житловому відділі виконкому:
тел.: 2-17-73 (пн-пт з 8.00 до 17.00). 

 

Нагадуємо, що додаткову інформацію для громадян, які приїхали з АР Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської областей у зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією, можна також отримати на офіційному сайті міської ради  http://www.hp-rada.gov.ua/index.php?do=cat&category=informaciya.