ВІДКРИТО НОВИЙ ОФІС ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

4.07.2014, 15:04

Сьогодні в приміщенні міської дитячої бібліотеки представники міської влади відкрили новий офіс Центру надання адміністративних послуг. На урочистому заході були присутні міський голова С.А.Супрун, заступник міського голови Ю.М.Муха, працівники центру, виконавчий директор Фонду підтримки підприємців В.О.Горський, представники ЗМІ, гості.

 

Міський голова виступив з вітальною промовою, розрізав червону стрічку, побажав працівникам Центру успішної роботи на новому місці. С.А.Супрун наголосив, що раніше Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) працював у місті на базі Єдиного вікна та Дозвільного центру. Сьогодні задля комфорту комсомольчан та відповідно до вимог чинного законодавства відкрито новий офіс, діяльність якого націлена на отримання населенням послуг на більш високому рівні. Центр дасть можливість швидко, якісно та фахово обслуговувати мешканців міста. Тут будуть працювати різні фахівці: працівники виконавчого комітету, спеціалісти міграційної, санітарно-епідеміологічної служб, управління архітектури і містобудування, які будуть комплексно надавати допомогу мешканцям з питань адмінпослуг.

 

Начальник відділу дозвільних процедур, державний адміністратор Р.О.Каверзнєва розповіла про режим роботи Центру, озвучила перелік тих послуг, які населення може отримати вже сьогодні, поділилася планами на майбутнє (скачати: Перелік адміністративних послуг. Перелік дозвільних документів (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців  perelk-dozvlnih-dokumentv.doc ). Офіс працюватиме за графіком, що буде більш зручним для громадян: пн, ср, пт, сб – з 8.00 до 15.00; вт, чт – з 11.00 до 15.00, з 17.00 до 20.00. Вихідний день – неділя.

 

Заступник міського голови Ю.М.Муха зазначив, що діяльність Центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, спрощення процедури вирішення справ. «На сьогоднішній день ми маємо певний позитивний досвід роботи з підприємцями, але механізм оперативного надання якісних адмінпослуг слід відшліфовувати й надалі, - відзначив заступник міського голови. - ЦНАП повинен бути місцем продуктивного спілкування влади і громади, результатом якого повинні стати якісні консультації та адміністративні послуги».  

 

Впевнені, що громада міста відчує переваги ефективного, швидкого та якісного доступу до необхідних дозвільних документів.