АПАРАТНА НАРАДА

8.07.2014, 14:54

7 липня перший заступник міського голови Д.Г.Биков провів у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради апаратну нараду.

Насамперед Дмитро Геннадійович акцентував увагу присутніх на важливих заходах, запланованих на поточний тиждень. Зокрема, 9 липня у Комсомольську під головуванням губернатора Полтавської області В.М.Бугайчука, голови Полтавської облради П.В.Ворони буде проведено семінар для керівників органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування міст Кременчука, Комсомольська, Кременчуцького, Глобинського, Козельщинського районів з теми «Актуальні проблеми конституційної реформи та територіальної організації влади».  

Перший заступник міського голови повідомив присутнім про хід наради з підготовки до нового опалювального сезону, що минулого тижня пройшла в Полтавській ОДА, за результатами якої очільники територіальних громад області отримали завдання розробити заходи по скороченню споживання природного газу. У Комсомольську робота з тепломодернізації ведеться планомірно протягом останніх декількох років. Аналіз споживання енергоносіїв показав, що за опалювальний період 2013-2014 років за рахунок тепломодернізації низки бюджетних установ, закладів, організацій було зекономлено близько 1 млн. грн. бюджетних коштів. За допомогою аналізу було також виявлено ряд об’єктів, які потребують негайного впровадження заходів з енергозбереження. Зокрема, протягом опалювального сезону 2013-2014 років ДНЗ «Сонечко» спожито 0,1989 Гкал/м² теплової енергії, що в 2,5 раза більше ніж ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови (0,0788 Гкал/м²), де проведено енергозберігаючі заходи. Д.Г.Биков підкреслив, що роботу в напрямку тепломодернізації необхідно продовжувати і надалі. В світлі останніх подій впровадження нових ефективних механізмів у сфері енергозбереження є надзвичайно актуальним та стратегічно важливим для територіальних громад. І тільки ефективні енергозберігаючі технології можуть привести до значної економії бюджетних коштів. У Комсомольську в стадії готовності 90% перебуває проект, спрямований на скорочення використання енергетичних і матеріальних ресурсів за рахунок впровадження альтернативних джерел енергії та палива, оптимізацію споживання  природного газу на котельні мікрорайону №15. На сьогоднішній день даний проект є невідкладним та першочерговим для міста, важливим на рівні регіону.

У зв’язку з підвищенням цін на комунальні послуги Д.Г.Биков доручив керівникам департаменту житлово-комунального господарства та управління праці та соціального захисту населення посилити роботу, пов’язану із виплатою компенсації відповідній категорії населення за використані ресурси.

У Комсомольськ продовжують прибувати громадяни, які були вимушені тимчасово переїхати з Луганської та Донецької областей. Тільки офіційно у місті  зареєстровано 45 сімей (125 осіб), які потребують допомоги. Сьогодні міською владою організовано поселення таких осіб в номери КП готель «Славутич», облаштовано кухню на поверсі, встановлено 3 електричні плити, 3 бойлери. Заступником міського голови Н.Д.Угнічевою організовано роботу в напрямку соціального захисту переселенців: поселення, надання матеріальної допомоги, сприяння у працевлаштуванні та влаштуванні дітей у навчальні заклади міста, інше. Небайдужими до проблем переселенців виявилися жителі та громадські активісти міста, які активно надають посильну гуманітарну допомогу гостям, за що Дмитро Геннадійович висловив їм глибоку вдячність.

Минулої п’ятниці в Комсомольську сталася знакова подія – відкрито новий офіс для Центру надання адміністративних послуг. Слід зазначити, що Центр такого високого рівня є поки що єдиним в Полтавській області. Роботу офісу націлено на забезпечення зручних умов для отримання адміністративних послуг споживачами.

Керівники правоохоронних органів доповіли про криміногенну ситуацію в місті. З метою охорони громадського порядку на території області з числа міліціонерів формуються батальйони спеціального призначення «Полтава» та «Кременчук». Незабаром з бійців батальйону «Полтава» буде організовано 7 нарядів, які будуть чергувати в Комсомольську  з 17.00 до 5.00.

Військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату Е.М.Марченко повідомив, що станом на 07.07.2014 серед військовослужбовців-комсомольчан, які несуть службу на сході України, загиблих не має, 1-го бійця поранено. В даний момент він перебуває в м. Харкові у воєнному госпіталі. Дмитро Геннадійович наголосив, що завдяки фінансовій підтримці народного депутата України К.В.Жеваго закуплено та адресно доставлено бронежилети для військових збройних Сил України з Комсомольська, які беруть участь у бойових діях у Донецькій та Луганській областях.

У ході апаратної наради говорили про досягнення комсомольських спортсменів. Д.Г.Биков відзначив перемогу Дмитра Янчука та Павла Алтухова (веслувальний клуб «Гірник») на чемпіонаті Європи з веслування на каное і байдарках серед юніорів і молоді, що відбулися 27 червня у Мант-ла-Жолі (Франція), побажав спортсменам успіхів, майбутніх перемог на чемпіонатах світу та Європи. За участі Д.Янчука українська команда фінішувала першою у фінальній гонці на 1000 метрів. В іншому фіналі — на каное-одиночці (1000 метрів) — Павло Алтухов прийшов третім.

11-13 липня з 09.00 до 12.00 у Комсомольську в районі затоки «Барбара» відбудеться чемпіонат України з тріатлону, Кубок України серед паратріатлетів та Всеукраїнські змагання «Дитяча тріатлонна ліга».

Директор комунального підприємства «Комсомольський Палац культури і творчості» О.В.Меренков анонсував липневі культурно-мистецькі заходи, що відбуватимуться в Палаці культури та творчості: 18 липня - урочистості з нагоди Дня металурга, 21 липня – виступ Наталі Фаліон та гурту «Лісапетний батальон», шоу –дуету  «VIVA».

Начальник Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньов прозвітував, що санітарно-епідеміологічний стан у місті відповідає нормативам.