РОБОЧИЙ ВІЗИТ ГОЛОВИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОДА ВІКТОРА БУГАЙЧУКА

10.07.2014, 08:17

09 липня в м. Комсомольську делегація посадовців на чолі з головою Полтавської обласної державної адміністрації Віктором Бугайчуком та першим заступником міського голови Дмитром Биковим відвідали з робочим візитом котельню, що обслуговує будинки мікрорайону №15.  

 

Впровадження нових ефективних механізмів у сфері енергозбереження є надзвичайно актуальним та стратегічно важливим для територіальних громад, бо сприяє економії бюджетних коштів. Комсомольськ давно працює в напрямку реформування галузі теплозабезпечення. Саме на цій котельні впроваджується проект щодо застосування на одному з котлів відновлюваних альтернативних джерел теплової енергії, який вже реалізовано на 90%. Виникли проблемні питання, що потребують урегулювання за сприяння обласного керівництва.

 

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук оглянув котельню, ознайомився з механізмом її роботи, уважно вислухав проблеми та пропозиції міської влади Комсомольська, обіцяв сприяти у вирішенні нагальних питань.