АПАРАТНА НАРАДА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

15.07.2014, 15:09

14 липня в малій залі виконкому Комсомольської міської ради перший заступник міського голови Д.Г.Биков зібрав керівників комунальних служб міста на чергову апаратну нараду, в ході якої розглянули та обговорили поточні питання житлово-комунальної сфери, нагальні проблеми, шляхи їх вирішення.

 

Перший заступник міського голови вислухав пропозиції керівників КЖЕПів стосовно скорочення витрат природного газу в житлових будинках міста, дав доручення керівнику департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюку підготувати аналіз витрат тепла у житлових будинках на сьогоднішній день, розробити заходи з економії тепла, презентувати їх мешканцям будинків, зацікавити населення в їх впровадженні, залучити комсомольчан до співпраці в даному напрямку.

 

Обговорили проблеми підготовки житлового фонду Комсомольська до зимового періоду, узгодили механізм проведення гідравлічних випробувань внутрішньобудинкової системи опалення житлових будинків, виконання поточного ремонту покрівель та швів стінових панелей будинків. «Слід докласти максимум зусиль, аби у сьогоднішніх непростих суспільно-політичних умовах забезпечити проведення комплексу першочергових заходів із підготовки житлового фонду до нового опалювального періоду», - зазначив перший заступник міського голови.

 

Д.Г.Биков поцікавився ходом реалізації проектів з будівництва та реконструкції інженерних мереж та споруд у місті, готовність яких складає більш ніж 90%, доручив прискорити роботу над їх завершенням.

 

Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, з 1 серпня 2014 року підвищено тарифи на централізоване водопостачання  та водовідведення. Відтепер тариф на водопостачання для всіх категорій становитиме 4,01 грн. за 1 м. куб (без ПДВ), водовідведення 3,70  грн. за 1 м. куб (без ПДВ).

 

Присутні проінформували про проведену роботу за період з 07 по 13 липня та плани на наступний тиждень.