ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ТА ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ В КОМСОМОЛЬСЬКУ

21.07.2014, 11:05

18 липня гірники-комсомольчани відзначили професійне свято – День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. У зв’язку із складною суспільно-політичною ситуацією на сході країни урочистості пройшли у Палаці культури та творчості за скороченим сценарієм та були розпочаті з вшанування пам’яті загиблих під час АТО в Донецькій та Луганській областях.

 

На заході були присутні народний депутат України Костянтин Жеваго, голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, перший заcтупник голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, генеральний директор ТОВ «Єристівський ГЗК» Микола Горошко, генеральний директор ТОВ «Біланівський ГЗК» Роберт Гаррік, Комсомольський міський голова Сергій Супрун, перший заступник міського голови Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, Кременчуцький міський голова Олег Бабаєв.

 

Почесні гості привітали гірників зі святом, відзначили їх вагомі здобутки, значний вклад в індустріальну міць Комсомольська, Полтавщини та України, подякували за наполегливу щоденну працю, відданість професії, побажали миру, здоров’я, добробуту, подальших трудових успіхів.

 

Під час урочистостей кращі працівників металургійної та гірничодобувної промисловості були нагороджені відзнаками.

 

У ході урочистого вечора членам команди футбольного клубу «Гірник-Спорт», його тренерам, персоналу, керівництву, спонсорам вручили медалі та Почесні грамоти за успішну роботу в цьому сезоні, зайняте 1 місце в ІІ футбольній лізі України.

 

Творчі колективи Палацу культури та творчості привітали гірників новими сучасними концертними номерами.