ПОЛТАВЦІВ ПРОСЯТЬ БУТИ БІЛЬШ ПИЛЬНИМИ ДО ПОЯВИ ЧУЖИНЦІВ

21.07.2014, 12:04

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук та голова Полтавської облради Петро Ворона провели 18 липня  нараду з головами районних адміністрацій і районних рад з приводу посилення оборони Полтавщини у зв'язку із загостренням зовнішньополітичної ситуації. У нараді взяли участь керівники фракцій обласної ради. Місто Комсомольськ представляла заступник міського голови Надія Угнічева.

Віктор Бугайчук дав доручення керівникам районів терміново посилити заходи з охорони шкіл та інших важливих об'єктів регіону. Також влада просить створювати загони самооборони в кожному населеному пункті. Така необхідність викликана інформацією про те, що на територію України продовжують потрапляти диверсанти, завданням яких є посіяти паніку серед населення та спричинити якомога більше шкоди нашій країні.

Відповідні доручення про посилення обороноздатності кожного регіону надав під час селекторної наради Прем'єр-Міністр України Арсеній Яценюк.

Влада звертається до досвідчених військових, афганців, а також мисливців із проханням допомогти у створенні загонів самооборони. Також влада розраховує на допомогу полтавців: якщо ви помітили людей спортивної статури чи просто групу підозрілих осіб, що поводяться, як чужинці, повідомте міліцію або військкомати чи СБУ.

Особливу увагу слід приділити лісам та лісосмугам, вважає Віктор Бугайчук. Керівникам районів дано доручення провести огляди спільно з лісниками та Товариством  мислицвів та рибалок, аби виявити можливі місця сховок диверсантів.

Голова обласної ради Петро Ворона звернувся до керівників обласних рад з проханням тісно співпрацювати з керівниками районних державних адміністрацій і надавати їм усіляку підтримку. Також голова облради розраховує у справі захисту рідної землі на допомогу депутатів обласних рад-мажоритарників.

 Джерело http://www.adm-pl.gov.ua/