АПАРАТНА НАРАДА

21.07.2014, 13:19

Чергова апаратна нарада міського голови С.А.Супруна та керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Комсомольської міської ради, бюджетних організацій, установ, закладів, комунальних підприємств відбулася в понеділок 21 липня.

 

Заступник міського голови Н.Д.Угнічева від імені Комсомольської міської ради та її виконавчого комітету привітала Сергія Андрійовича із 20-річчям трудової діяльності в органах місцевого самоврядування, вручила вітальну адресу, побажала міцного здоров’я, успішної професійної діяльності, здійснення всіх планів та задумів. Міський голова дякував колегам за вітання та співпрацю, побажав усім добробуту, миру та злагоди.

 

Минулої п’ятниці голова обласної державної адміністрації В.М.Бугайчук та голова облради П.В.Ворона провели нараду з головами районних адміністрацій і районних рад з приводу посилення оборони Полтавщини у зв'язку з загостренням зовнішньополітичної ситуації. Участь у нараді взяла заступник міського голови Н.Д.Угнічева. Йшлося про посилення заходів з охорони важливих об'єктів життєдіяльності регіону, створення загонів самооборони в кожному населеному пункті. Міський голова дав відповідні доручення службам, просив представників ЗМІ провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо посилення уваги до появи підозрілих чужинців у місті.

 

Очільник міста в ході апаратної наради підняв питання своєчасної підготовки об’єктів життєзабезпечення та будівель житлового фонду, бюджетних організацій, установ, закладів до нового опалювального сезону, акцентував увагу присутніх на тому, що це – одне з основних завдань сьогодення, поцікавився зрушеннями в погашенні кредиторської заборгованості по Комсомольську, станом виконання бюджету міста, результатами виконання доручень, наданих на попередній апаратній нараді.