ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

23.07.2014, 08:44

Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради, яке відбулося 22 липня в малій залі виконкому, провів міський голова С.А.Супрун.

 

Було розглянуто більше ніж 25 питань гуманітарного, соціального, економічного напрямків, житлово-комунального господарства, майнових та природних ресурсів, архітектури і містобудування.

 

Завідувач сектору роботи зі зверненнями Л.М.Матюшкіна прозвітувала про стан роботи зі зверненнями громадян за підсумками І півріччя 2014 року. За 6 місяців поточного року до виконавчого комітету міської ради надійшло 895 звернень, у яких здебільшого порушувалися питання соціального захисту населення, поліпшення житлових умов громадян, проблеми комунального та дорожнього господарства, землекористування. 623 звернення надійшло від громадян пільгової категорії населення. Слід зазначити, що кількість звернень за звітний період у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року зменшилася. Протягом І півріччя 2014 року надійшла лише 1 повторна заява, до органів влади вищого рівня звернулося 19 громадян, що на 27% менше ніж за І півріччя 2013 року.

 

Про роботу в напрямку соціально-правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Комсомольську за І півріччя 2014 року поінформувала начальник служби у справах дітей Л.П.Василенко. Станом на 01.07.2014 на обліку служби перебуває 83 дитини відповідного статусу, із них 18 дітей-сиріт, 65 дітей, позбавлених батьківського піклування. До сімейних форм виховання влаштовано 84,5% дітей. Сьогодні в Комсомольську 7 дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються в 4 прийомних сім’ях. У березні 2014 року у зв’язку із влаштуванням 5 дітей родині Маціпур надано статус дитячого будинку сімейного типу.

 

Члени виконавчого комітету встановили тариф на послуги із перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування для всіх перевізників у розмірі 3,00 грн. Міський голова С.А.Супрун прокоментував ситуацію: «Тариф підвищено,  але для перевізників він не є економічно обгрунтованим. Та підвищити вартість послуги на пасажирські перевезення на рівні економічно обгрунтованого ми не можемо, бо це болюче вдарить по кишенях, в першу чергу, пенсіонерів. Тому міська влада звернулася до керівництва ВАТ «Полтавський ГЗК» за допомогою щодо здійснення пасажирських перевезень до садів, городів протягом літнього періоду».

 

В.о. директора КП «ВУВКГ» КМР» О.О.Пурик презентував присутнім заходи з подолання збитковості підприємства, серед яких – встановлення Національною комісією економічно обґрунтованих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2014 рік, скорочення витрат на перевезення працівників, відмова від утримання бази відпочинку, укладення угоди з ТОВ «Єристівський ГЗК» на надання додаткових послуг, робота у напрямку погашення дебіторської заборгованості КВП «Комсомольськтеплоенерго».

 

У ході засідання заслухали звіти керівників КЖРЕП №1, КП «Спеціалізоване підприємство ритуальних та похоронних послуг «Вічність» та КП «Міськсвітло» Комсомольської міської ради» про результати фінансово-господарської діяльності підприємств за 2013 рік та І квартал 2014 року.