ПЕРЕСЕЛЕНЦІ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРИБУВАТИ ДО МІСТА

23.07.2014, 09:44

У Комсомольську офіційно зареєстровано 198 переселенців зі Сходу України. Нині 73 сім’ї проживає в готелі «Славутич», де на 5-му поверсі силами міської влади та за рахунок спонсорських коштів створено умови для комфортного тимчасового проживання людей. Переселенці продовжують прибувати до міста.

 

З метою вирішення питань забезпечення громадян, які були вимушені змінити місце проживання, тимчасовим житлом міський голова Сергій Супрун та перший заступник міського голови Дмитро Биков провели виїзну робочу нараду в готелі «Славутич».

 

Представники міської влади оглянули номери, розташовані на 2-му поверсі готелю. Адміністрацією КП готель «Славутич» було заплановано здійснити поетапний ремонт всіх приміщень будівлі, кімнати 3-4 поверхів вже відремонтовано. Частково відремонтовано номери на 5-му поверсі, черга до 2-го поверху поки не дійшла. Але все найнеобхідніше в номерах є: ліжка, білизна, душові та туалет.

 

Міський голова прокоментував побачене: «Сьогодні стоїмо перед необхідністю розширити можливості для прийняття переселенців із Луганської та Донецької областей. Щоб покращити умови проживання, необхідно залучити додаткові фінансові ресурси. Головною проблемою є відсутність фінансування з боку Державної казначейської служби України проектів капітального будівництва та реконструкцій. Найближчим часом на рівні Міністерства фінансів України заплановано зустріч, у ході якої за участі першого заступника міського голови Дмитра Бикова будуть обговорені актуальні проблеми життєдіяльності Комсомольська, у тому числі питання погашення кредиторської заборгованості по місту за виконані роботи. Сподіваємося на позитивний результат цієї зустрічі».