«СВІТЛО НАДІЇ» В КОМСОМОЛЬСЬКУ

24.07.2014, 11:29

У м.Комсомольську з 2008 року благодійна організація «Світло надії» та Комсомольський центр ПМСД під керівництвом Третякова Олександра Миколайовича реалізують низку профілактичних, лікувальних програм для представників груп ризику щодо ТБ/ВІЛ/гепатитів.

 

Директор благодійної організації «Світло надії» Максим Григорович Демченко відмічає досягнення, які керівник центру ПМСД Третяков О.М. і його команда за активної участі міської влади досягли у сфері реалізації програм замісної підтримувальної терапії.

 

Сьогодні в Комсомольську працює перший в Україні центр первинної медико-санітарної допомоги, на базі якого отримують допомогу 49 споживачів наркотиків на замісній підтримуючій терапії, у яких немає кримінальних порушень, які відмовилися від ін’єкційної небезпечної поведінки, працевлаштувалися та відновили стосунки з близькими. Усі споживачі ін’єкційних наркотиків на замісній підтримуючій терапії безперервно отримують кваліфіковану допомогу щодо медичного, соціального супроводу. 100% пацієнтів проходять регулярне обстеження на туберкульоз та ВІЛ з отриманням кваліфікованого дотестового консультування.

 

Благодійна організація «Світло надії» в особі директора М.Г.Демченка висловлює подяку міському голові Сергію Андрійовичу Супруну, керівнику КЦПМСД О.М.Третякову за вагомий внесок у подолання епідемії ВІЛ/туберкульозу в Україні, розвиток профілактичних та сервісних програм у м.Комсомольську.