ВИЇЗНА НАРАДА

29.07.2014, 10:43

У п’ятницю за участю міського голови С.А.Супруна, першого заступника міського голови Д.Г.Бикова, керівництва департаменту житлово-комунального господарства, управління по інвестиціях та будівництву, ДКП «Ритуальні послуги» відбулася виїзна робоча оперативна нарада щодо розширення меж міського кладовища.

 

Питання наявності місць для поховання вже давно стало актуальним і в Україні, і в усьому світі не лише для мешканців великих міст, що обмежені в територіях, а й для містечок та селищ також. У Комсомольську на сьогоднішній день проблема вирішується, але наявність вільних територій, де можуть бути здійснені поховання, - тема, варта уваги.

 

Представники міської влади оглянули земельні ділянки поблизу кладовища, придатні для використання у майбутньому, обговорили та погодили організаційні заходи, технічні можливості з підготовки обраної території. Розпочати будівельні роботи на місці не вдається через затримку Державною казначейською службою України платежів за виконання проектно-кошторисної документації.

 

За результатами виїзної наради були дані відповідні доручення.