ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТРИВАЄ

1.08.2014, 15:07

Заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева й в.о.начальника відділу освіти Юрій Васильович Омельянець з метою своєчасної та якісної підготовки до нового навчального року провели попередню перевірку готовності навчальних закладів міста до роботи в 2014-2015 н.р.

 

Під час перевірки особлива увага була звернена на проведені поточні ремонти будівель щодо забезпечення умов проведення безперебійного навчального процесу, збереження матеріально-технічної бази, використання бюджетних коштів, результати використання коштів Благодійного фонду «Полтавського ГЗК».

 

Станом на 01.08.2014 року в Комсомольській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено ремонт класних кімнат, учительської, майстерень, санітарних приміщень за рахунок батьківських коштів, заміна вікон здійснена за кошти Благодійного фонду «Полтавського ГЗК»; у Комсомольській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 проведена заміна вхідних і тамбурних дверей, вікон, сходинкових маршів на металопластикові, проведено капітальний ремонт та облаштування інформаційного центру «Шкільна бібліотека» за кошти Благодійного фонду «Полтавського ГЗК», виготовлені стенди – за батьківські кошти; у гімназії ім. В.О.Нижниченка за кошти Благодійного фонду «Полтавського ГЗК» відремонтовано методичний кабінет, замінена частина вікон, за кошти місцевого бюджету проведено капітальний ремонт частини санвузлів; у Комсомольській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 виконані косметичні ремонти медичного кабінету, спортивних залів, їдальні, майстерні, туалетів, коридорів ІІ та ІІІ поверхів, за батьківські кошти виконані ремонти в класних кабінетах; у НВК ім. Л.І.Бугаєвської виконано поточний ремонт покрівлі, ганку, виготовлені стенди екологічної тематики за рахунок бюджетних і коштів Благодійного фонду «Полтавського ГЗК»; у Комсомольській ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 проведені поточні ремонти класних кімнат за рахунок батьківських коштів; у Дмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів на ремонт шкільних приміщень залучені кошти сільського бюджету, батьківські внески, Благодійного фонду «Полтавського ГЗК».

 

Заступник міського голови Н.Д.Угнічева обговорила з адміністрацією шкіл хід ремонтних робіт, які проведені й завершуються в навчальних закладах, порушила питання забезпечення гарячим харчуванням школярів під час навчально-виховного процесу, роботи закладів в осінньо-зимовий період.

 

Згідно з розпорядженням міського голови від 18.06.2014р. №318-р прийом шкіл міської комісією до роботи в новому навчальному році відбудеться 19.08.2014р.