РОБОЧІ ВІЗИТИ МІСЬКОЇ ВЛАДИ

1.08.2014, 16:42

Наприкінці тижня перший заступник міського голови Д.Г.Биков, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева з робочими візитами побували в ряді бюджетних закладів міста.

 

Представники міської влади відвідали НВК ім. Л.І.Бугаєвської, де тривають роботи з облаштування шкільного ганку, оглянули результати проведених будівельних робіт по заміні старих вікон на нові пластикові склопакети.

 

Дмитро Геннадійович прокоментував, що енергозбереження – тема, що набула сьогодні особливої актуальності. Міська влада давно визначила енергозаощадження в бюджетних закладах, установах та організаціях пріоритетним вектором, у напрямку якого рухається протягом останніх декількох років. За фінансового сприяння народного депутата України Костянтина Валентиновича Жеваго, голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Вікторовича Лотоуса у місті здійснено тепломодернізацію всіх без виключення міських дошкільних навчальних закладів. У 2014 році успішно тривають роботи по заміні вікон на пластикові склопакети в школах Комсомольська. На сьогодні в будівлі  НВК ім. Л.І.Бугаєвської роботи завершили, встановлено 75 нових вікон. Крім енергозбереження, нові вікна поліпшать внутрішню освітленість класів і інших приміщень. Директор НВК ім. Л.І.Бугаєвської А.М.Тузікова розповіла, що кошти у сумі 400,0 тис. грн. вони отримали з Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Алла Миколаївна подякувала благодійникам за постійну фінансову підтримку, першому заступнику міського голови Д.Г.Бикову – за сприяння у вирішенні нагальних потреб школи.

 

Цього ж дня міська влада також оглянула відділення фтизіатрії, паталого-анатомічне відділення Комсомольська. У ході робочих зустрічей з керівниками обговорено гострі проблемні питання, узгоджено потреби, які  склали близько 100,0 тис. грн. Перший заступник міського голови Д.Г.Биков пообіцяв до кінця року закрити заявлені гострі потреби оглянутих відділень.