АПАРАТНА НАРАДА

4.08.2014, 15:54

4 серпня перший заступник міського голови Дмитро Геннадійович Биков провів апаратну нараду серед керівників структурних підрозділів Комсомольської міської ради, її виконавчого комітету, бюджетних установ, організацій, закладів, комунальних підприємств.

 

Перший заступник міського голови  акцентував увагу присутніх на  основних суспільно-політичних подіях всеукраїнського масштабу: підготовка до виборів нового парламенту, реалізація мобілізаційних заходів, затримка платежів Державною казначейською службою України. Д.Г.Биков зазначив, що складна суспільно-політична ситуація в країні має значний негативний вплив на стабільність роботи основних підприємств міста, виникає чимало серйозних проблем, вирішити які можна лише на загальнодержавному рівні. Дмитро Геннадійович озвучив ряд заходів, які було здійснено місцевою владою Комсомольська щодо вирішення нагальних питань життєдіяльності міста. На рівні держави у напрямку подолання соціально-економічної кризи працює Антикризовий енергетичний штаб, який очолив віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Борисович Гройсман.

 

Сьогодні одним із невідкладних заходів усіх територіальних громад є підготовка до нового опалювального сезону 2014-2015 років. В умовах сьогодення ми повинні бути готові до суттєвої економії природного газу по всій Україні. Кожна область працює над планами зі зменшення споживання газу теплопостачальними підприємствами на 30%. Наразі Полтавщина працює над програмою з економії газу, яка буде погоджена з Мінрегіонбудом.

 

Перший заступник міського голови розпорядився провести широку роз’яснювальну роботу серед керівників бюджетних установ, організацій, закладів, комунальних підприємств та населення стосовно необхідності  впровадження низки загальнодоступних заходів із теплозбереження в приміщеннях у холодну пору року: утеплення стін та вікон, встановлення тепловідштовхуючих екранів на стінах навпроти радіаторів, призупинення тепловтрат через вентиляційні системи та перешкоди (декоративні решітки, штори та інше), сприяння накопиченню сонячної енергії в кімнатах вдень та блокування виходу тепла через вікна вночі. Крім того, Мінрегіонбуд розробляє нормативно-правовий акт, який зобов’язуватиме підприємства теплоенергетики зменшити в опалювальний період нормативну температуру повітря в приміщеннях на декілька градусів. 

 

Переселенці із півдня та сходу України продовжують прибувати в місто. Заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева повідомила, що станом на 04.08.2014 у Комсомольську зареєстровано 268 громадян, які прибули з Донецької та Луганської областей. Переселенців розселено на 2-му та 5-му поверхах готелю «Славутич», створено відповідні умови для тимчасового перебування. Слід зазначити, що житлові можливості комунального підприємства вичерпано. Влада працює над створенням бази даних приватних осіб, які мають бажання надавати житло в оренду за умови оплати переселенцями комунальних послуг. Є у місті й сім’ї, які не зареєструвалися на сьогоднішній день. Надія Дмитрівна звернулася до присутніх сприяти реєстрації громадян, які прибули з названих регіонів. Питаннями реєстрації громадян, які вимушені були переїхати зі сходу України, у Комсомольську займаються працівники Управління праці та соціального захисту населення. За консультацією до них можна звернутися з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 за телефоном 3-18-62, щоденно з 8.00 до 20.00 за мобільними телефонами: 0971107003, 0992441445.  Громадяни, які приїхали з АР Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської областей, також можуть отримати необхідну інформацію з офіційного сайту Комсомольської міської ради (http://www.hp-rada.gov.ua) та з друкованих ЗМІ.

 

Заступник міського голови Юрій Миколайович Муха поінформував присутніх про хід спільного розширеного засідання колегії обласної державної адміністрації та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. У ході засідання розглядалися стан фінансово-бюджетної дисципліни в Полтавській області та підсумки економічного і соціального розвитку виконання бюджету за І півріччя 2014 року. За 7 місяців поточного року недовиконання міського бюджету м. Комсомольська склало 6,4 млн. грн.

 

На завершення наради Д.Г.Биков озвучив визначні спортивні перемоги комсомольчан за останні два тижня. Приємно зазначити, що Комсомольськ продовжує утримувати передові позиції у спорті.

 

Начальник відділу культури та туризму Ірина Іванівна Зеленська звернулася до присутніх з проханням підготуватися заздалегідь до святкового оформлення міста з використанням національної символіки з нагоди відзначення 23 серпня Дня Державного Прапора України.