У ПОЛІ ЗОРУ – ДІЯЛЬНІСТЬ ОСН «ТРІАДА-21

5.08.2014, 10:08

У виконкомі Комсомольської міської ради відбувся брифінг для представників ЗМІ за участю заступника міського голови Юрія Миколайовича Мухи щодо результатів перевірки ефективності використання коштів міського бюджету органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21». На заході були присутні головний спеціаліст відділу економічного аналізу та контролю Ганна  Валентинівна Бутенко, заступник голови комітету  ОСН «Тріада-21» Олена Миколаївна Потока, Віталій Андрійович Ткаченко.

 

Юрій Миколайович Муха зазначив, що щорічно проводиться перевірка ефективності використання бюджетних коштів ОСН «Тріада-21», а в цьому році була проведена позачергова на вимогу ініціативної групи із мешканців мікрорайону.

Фінансування ОСН здійснюється із двох джерел. Перше джерело – гроші міського бюджету. Щорічно при формуванні міського бюджету депутатами затверджується сума на утримання апарату ОСН, який включає 7 чоловік, що становить близько 237 тис. грн. Якщо проаналізувати використання бюджетних коштів за минулий рік, то 80% від цієї цифри – зарплата й нарахування, 15% – комунальні послуги, 5% – на різні заходи й придбання необхідних для роботи речей. Усі інші кошти, які залучаються ОСН, це заслуга роботи керівника, заступників і всього комітету, тих, хто безпосередньо працює над залученням спонсорських коштів Благодійного фонду «Полтавського ГЗК», підприємців.

За результатами перевірки складено звіт: ніяких зловживань, що привели до неефективного використання або втрати бюджетних коштів виявлено не було. Є деякі порушення у веденні бухгалтерського обліку, в оформленні документів, але вони ніяк не впливають на неефективне використання коштів.

Кожна особа чи організація, яка надає благодійну допомогу, вимагає звітність за їх використання. Ні одної заяви про те, що ці кошти були використані неефективно, до нас із Благодійного фонду «Полтавського ГЗК» чи приватних підприємців не поступало.

 

Сьогодні ініціативна група поширила по мікрорайону листівки, у яких сказано про те, що комісією виявлені порушення у фінансово-адміністративній діяльності ОСН, які будуть опубліковані і представлені на загальних зборах. Ми не заперечуємо, і це право кожного жителя мікрорайону ініціювати збори, обговорювати питання, але, я думаю, нікому з ініціативної групи не дано права поширювати анонімно листівки, у яких з натяком, завуальовано звинувачувати керівництво.

 

Заступник міського голови наголосив, що ми постійно готові до діалогу. І якщо є конкретний факт, то необхідно вирішувати ці питання. Ми готові надати будь-яку інформацію, але не можемо з кожної ініціативи жителя проводити збори, ревізії. Ми відкриті, але необхідно діяти  в правовому полі. Є питання – давайте обговорювати, а не поширювати листівки анонімного характеру.