«ГОРИЗОНТ» ВІДСВЯТКУВАВ СВІЙ ЮВІЛЕЙ

6.08.2014, 09:09

4 серпня 2014 року КП ДСОЦ «Горизонт» відсвяткував 40-річчя з дня свого відкриття, а також закриття третьої зміни. В урочистих заходах взяли участь перший заступник міського голови Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, начальник відділу у справах сімї та молоді Тетяна Оробченко, директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко, голова профспілкового комітету ВАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін.

Святкування розпочалося з розрізання червоної стрічки під час відкриття басейну – подарунку центру від Благодійного фонду «Полтавського ГЗК», який знадобиться, якщо погодні умови не дозволятимуть повести малечу на річку. Після урочистого відкриття тут влаштували заплив вихованців табору під наглядом дорослих.

«Сьогодні знаменна дата в історії міста та історії оздоровчого центру, - підкреслив перший заступник міського голови Дмитро Биков. – Необхідно подякувати народному депутатові України, засновнику Благодійного фонду «Полтавського ГЗК» Костянтину Жеваго, адже лише цього року в центр було інвестовано більше 4,5 млн. грн. фінансових ресурсів, а за останні три роки – більше 25 млн. грн. Цьогоріч тут відпочинуть та оздоровляться майже 2 000 дітлахів. Міська влада задоволена тим, як облаштований «Горизонт»: завдяки регулярній фінансовій підтримці меценатів тут багато зроблено. Ми теж не залишаємося осторонь – сьогодні ми розробляємо концепцію поетапного переведення роботи табору на цілорічний режим. Звичайно, це потребує серйозних інвестицій, але ми вже думаємо про це. Плануємо через кілька років вивести оздоровчий центр не лише на всеукраїнський, а й міжнародний рівень розвитку. Хочеться побажати «Горизонтові» подальшого розвитку та процвітання!»

Дмитро Биков вручив вихованцям центру традиційного рожевого зайця, який уже давно став для «Горизонту» символом успіху, розквіту та дружби. Також дітлахи отримали в подарунок від ВАТ «Полтавський ГЗК» цукерки у вигляді окатків, запаковані у символічні зелені вагончики.

Директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко зазначила, що серед сьогоднішніх працівників підприємства декілька поколінь людей у дитинстві обов’язково відпочивали саме в «Горизонті»: «Ці люди знають, що таке дружба, партнерство та підтримка одне одного. Саме цим якостям навчають в оздоровчому центрі. Керівництво ВАТ «Полтавський ГЗК» багато уваги приділяє розвитку оздоровлення дітей своїх працівників. На відміну від інших дитячих оздоровчих закладів країни «Горизонт» займає одну з кращих позицій, і це правильно. Бажаю оздоровчому центру успіхів та багатьох десятиріч процвітання! Зі свого боку, Полтавський ГЗК традиційно підтримає всі ініціативи та починання табору, щоб умови перебування в ньому лише покращувалися».

Вихованці табору станцювали для почесних гостей запальну арріву. Яке ж закриття зміни без традиційного табірного вогнища? До того ж, тут відбулося справжнє єгипетське дійство з танцями й піснями у виконанні фараонів. Малеча подякувала вожатим та вихователям, які впродовж зміни проводили весь вільний час з ними. Найуспішнішим вихованцям вручили медалі та цінні подарунки. Як тільки Наталія Мартинович оголосила третю зміну закритою, табірне вогнище запалало жовтогарячими барвами, зігріваючи душі й серця тих, хто відпочивав і працював у центрі протягом трьох тижнів, хто знайшов нових друзів і хто збереже це тепло у своєму серці назавжди.