КОМСОМОЛЬСЬК - ПЕРШИЙ В ОБЛАСТІ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ОЦІНЮВАННЯ

15.08.2014, 09:04

Полтавською облдержадміністрацією щоквартально аналізуються  результати діяльності державних адміністрацій і міськвиконкомів міст обласного значення.

 

За результатами оцінювання, місто Комсомольськ за І півріччя 2014 року посіло загальне 1 місце серед міст обласного значення та м. Полтави. Загальне місце визначалося після визначення рейтингу за окремими напрямами діяльності: «Економічний розвиток», «Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність», «Державні фінанси», «Споживчий ринок», «Населення та ринок праці», «Житлово-комунальне господарство», «Захист прав дитини», «Рівень злочинності».

 

У таких сферах, як «Економічний розвиток», «Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність», «Державні фінанси», «Населення та ринок праці», «Житлово-комунальне господарство», «Захист прав дитини», наше місто - на 1-му місці. Слід зазначити, що значення показника «Обсяг інвестицій у основний капітал у розрахунку на одну особу наростаючим підсумком з початку року» в Комсомольську майже в 2 рази перевищує значення цього показника в такому потужному місті, як Кременчук, та в 4 рази значення цього показника в м. Полтави.

 

Така позитивна динаміка також склалася щодо обсягу прямих іноземних інвестицій у розрахунку на одну особу наростаючим підсумком. За цим показником місто Комсомольськ також залишило далеко позаду обласний центр та міста обласного значення. Значну долю в обсязі прямих іноземних інвестицій та обсязі інвестицій у основний капітал займають інвестиції ВАТ «Полтавський ГЗК» та ТОВ «Єристівський ГЗК».

 

Цікаво, що за обсягом податкових надходжень до міського бюджету в розрахунку на душу населення та за обсягом реалізованої промислової продукції у розрахунку на одиницю населення Комсомольськ також займає перші місця серед міст обласного підпорядкування та м. Полтави.

 

За напрямами «Споживчий ринок» та «Рівень злочинності» Комсомольськ займає відповідно 5 та 3-4 місця.