ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

19.08.2014, 09:23

18 cерпня 2014 року о 10.00 відбулося виїзне засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології.

 

У засіданні також взяли участь начальник управління архітектури і містобудування Л.В.Кириченко, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності Комсомольської міської ради Т.В.Колмогорова.

 

Відповідно до порядку денного розглянули три питання: про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для надання її в оренду, про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду по вул. Озерна, про усунення порушень вимог земельного законодавства по вул. Соснова.

 

За результатами спільного обговорення вирішили винести перше питання на розгляд депутатів на засідання сесії міської ради, що відбудеться 19.08.2014 о 10.00. Питання надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду по вул. Озерна залишили на доопрацювання. Відносно проблеми щодо порушень забудовниками земельного законодавства по вул. Соснова, доручили начальнику управління архітектури і містобудування Л.В.Кириченко, начальнику юридичного відділу підготувати пакет документів для подання в прокуратуру міста Комсомольська, прокуратуру Полтавської області, Державну інспекцію сільського господарства в Полтавській області.