АПАРАТНА НАРАДА

19.08.2014, 09:49

Робочий тиждень виконавчого комітету Комсомольської міської ради розпочато з апаратної наради, яку провів перший заступник міського голови Д.Г.Биков.

 

Суспільно-політична ситуація на сході України залишається напруженою. На допомогу Збройним силам України медичними закладами міста виділено та передано 2 автомобіля. За фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» військовозобов’язаних забезпечено 60-ма бронежилетами. Закупка засобів захисту для комсомольчан буде продовжуватися і надалі. Дмитро Геннадійович наголосив, що за підтримки народного депутата України К.В.Жеваго усіх комсомольчан, мобілізованих в зону бойових дій, буде в обов’язковому порядку забезпечено бронежилетами.

 

З 16 серпня 2014 року оператор української газотранспортної системи ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» спільно з Eustream a.s. розпочав тестові поставки природного газу зі Словаччини. Планується, що добове надходження природного газу складатиме 27 млн. куб. м., але цього не буде достатньо щоб закрити потребу українців у блакитному паливі.

 

Комсомольськ продовжує інтенсивну підготовку до нового опалювального сезону. Директор департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюк поінформував присутніх про хід проведених протягом останніх 2-х тижнів у КЖЕПах навчань, у ході яких моделювалася ситуація зупинки подачі тепла.  Мета навчання – виявити слабкі місця, відпрацювати дії персоналу КВП «Комсомольськтеплоенерго» та комунальних житлово-експлуатаційних підприємств. Петро Борисович зазначив, що варто провести такі навчання також і для бюджетних установ, закладів, організацій Комсомольська.

 

У зв’язку із встановленням на державному рівні лімітів використання природного газу КВП «Комсомольськтеплоенерго» було вимушене припинити надання городянам послуги з гарячого водопостачання, в наслідок чого населення почало активно використовувати бойлери. Крім того останнім часом спекотні дні змусили людей інтенсивніше користуватися кондиціонерами. За останні вихідні навантаження на міські електромережі збільшилося до критичних величин, що призвело до аварійних відключень живлення. Заступник начальника зі збуту ПАТ «Полтаваобленерго» С.В.Французьонок доповів про причини та наслідки аварії: «У зв’язку із виходом з ладу головного кабелю живлення ЦРП 1, споживачів було підключено до ЦРП 3. Але в наслідок збільшення споживання електричної енергії городян у період сильної спеки головний блок живлення ЦРП 3 не витримав навантаження. На місце аварії виїхали ремонтні бригади, але відновлення роботи електричних мереж зайняло багато часу через суттєву протяжність кабельних ліній. На сьогоднішній день головні мережі живлення введено в роботу. Пошкодженими залишилися 2 кабельні мережі, що живлять лікарню та частину мікрорайону по вул. Гірників, вул. Молодіжна».

 

Перший заступник міського голови повідомив, що минулого тижня управлінням Державної казначейської служби України у м. Комсомольську забезпечено оплату частини платіжних доручень, за рахунок чого вдалося розрахуватися з підрядними організаціями за виконання робіт попередніх періодів, у тому числі за ямковий ремонт доріг міських вулиць, внутрішньоквартальних проїздів. Все ж, цих коштів не достатньо, щоб закрити борги та ввести в експлуатацію ряд об’єктів, готовність яких склала 90%.

 

В умовах недостатнього фінансування з боку держави вагому фінансову підтримку місту здійснює народний депутат України К.В.Жеваго. За кошти  Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» виконуються ремонти приміщень інфекційного відділення, ганку фтизіатрії, встановлено  пластикові склопакети в НВК ім. Л.І.Бугаєвської,  розпочато заміну вікон в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 та монтаж вентиляційної системи в актовій залі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, придбане дороговартісне обладнання для інфекційного та паталого-анатомічного відділень, надсучасний біохімічний аналізатор крові для Комсомольської міської лікарні, гемоконтейнери для міської станції переливання крові, без яких заклад перебував на межі зупинки, посуд для харчування школярів. Щоб закрити нагальні проблеми містян тільки за останні 2 місяці Благодійним фондом виділено близько 4 млн. грн.

 

Начальник міського відділу освіти І.В.Шошина прокоментувала хід підготовки навчальних закладів до нового навчального року, що традиційно розпочнеться 1 вересня о 08.00.

 

Д.Г.Биков озвучив офіційну статистику по місту по кількості громадян, вимушених переїхати зі сходу України. Станом на 15.08.2014 у Комсомольську зареєстровано 426 переселенців, 82 особи з яких поселено в готелі «Славутич».

 

Про хімічний та бактеріологічний стан води доповів в.о. начальника Комсомольського міськрайонного Управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області І.М.Поцілуйко. Згідно з лабораторними дослідженнями вода в місцях відпочинку комсомольчан не відповідає санітарним нормам. З метою профілактики інфекційних захворювань Комсомольське міськрайонне Управління рекомендує відпочиваючим утриматися від купання на Дніпрі та затоці Барбара.

 

І.І.Зеленська, начальник відділу культури і туризму, запросила присутніх долучитися до відзначення національних свят – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, звернулася з проханням оформити підприємства, заклади, установи міста Державними Прапорами України, коротко охарактеризувала програму культурно-масових заходів у Комсомольську, з якою бажаючі можуть ознайомитися на офіційному сайті Комсомольської міської ради (http://www.hp-rada.gov.ua/index.php?newsid=2251).

 

Перший заступник міського голови зупинився на спортивних здобутках комсомольчан на міжнародному рівні, висловив надію на позитивну динаміку виступів спортсменів у великому спорті.