ДОПОМОЖЕМО ВІЙСЬКОВИМ

19.08.2014, 15:48

У зв'язку із подіями на Сході України та з метою надання допомоги жителям Полтавської області, які зараз виконують військовий обов’язок у зоні АТО, в області функціонує благодійний фонд «Єдність 2014», створений обласним відділенням Української спілки ветеранів Афганістану.

Контроль за його діяльністю здійснюється наглядовою радою, до складу якої ввійшли депутати обласної ради, громадські активісти.

Органами місцевого самоврядування, волонтерами та всіма небайдужими проведена в області певна робота щодо виявлення потреб та залучення коштів для забезпечення полтавців, які зараз служать в зоні АТО усім необхідним.

Є певні результати. На даний час вдалося зібрати 107 тис. грн.

Ми щиро вдячні всім, хто відгукнувся і перерахував кошти на благодійний фонд "Єдність 2014". Це - і окремі громадяни, які перерахували по 100, 200, 500, 1000 грн., і підприємства, що спрямували у фонд кошти в сумі від кількох тисяч - до 50 тисяч грн.

З цієї суми 77 тис. грн., за рішенням наглядової ради, використані на придбання 21-ї радіостанції (10 - автомобільних, 11 - портативних) для забезпечення створеної в області санітарної роти в/ч В 2596. Вказана рота у складі 57 санітарних автомобілів днями вирушає з м. Полтава для надання медичної допомоги пораненим у зоні АТО.

Але зібраних коштів вкрай мало, їх не достатньо для повного забезпечення вказаної роти. Окрім того до обласної ради звернулися командири 8-ми військових частин, які зараз перебувають у зоні АТО і де служать полтавці. Ці військові потребують та надіються на нашу з Вами допомогу. їм потрібна наша з Вами постійна турбота.

Обласна рада та військові, які вирушають, чи служать у зоні АТО, щиро дякують Вам, за те, що Ви проявили патріотизм та перераховували чи збираєтесь перерахувати кошти для придбання матеріально-технічного забезпечення полтавців - учасників АТО на рахунок БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "ЄДНІСТЬ 2014".

Я особисто звертаюсь до Вас із проханням розмістити контактні дані та рахунок фонду у районних, міських засобах масової інформації, постійно підтримувати наших військових, поки їдуть бойові дії в зоні АТО, та провести агітаційну та роз'яснюючу роботу серед керівників промислових, сільськогосподарських підприємств, бізнесу, мешканців Вашого району чи міста, щодо долучення їх до надання благодійної допомоги. Адже від наших з Вами дій залежить, чи повернуться воїни живі і не ушкоджені до додому, чи побачать їх матері, діти, дружини.

Контактні дані та рахунок фонду:

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЄДНІСТЬ 2014"

м. Полтава, вул. Паркова,5 тел.066-327-31-72

код ЕДРПОУ 39146725

Р\Р 26001300797024

МФО 331467 ПАТ "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДБАНК УКРАЇНИ"

З повагою та надією на розуміння


ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ
П.В.ВОРОНА