СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

19.08.2014, 16:20

Засідання сорок восьмої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області шостого скликання відбулося 19 серпня 2014 року під головуванням секретаря міської ради Світлани Олександрівни Калашнік.

 

Сесію розпочато з урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України. Світлана Олександрівна привітала депутатів міської ради, працівників виконавчого комітету та всіх присутніх з державними святами, побажала всім здоров’я, особистого щастя, добра й достатку в родинному колі, миру й сонця у кожному домі.

 

У ході урочистої частини засідання секретар міської ради вручила паспорти молодим людям, яким виповнилося нещодавно шістнадцять років.

 

Разом - перший заступник міського голови Д.Г.Биков та С.О.Калашнік відзначили кращих з представників громади Почесними грамотами та Подяками міського голови.

 

Після урочистостей депутати міської ради приступили до розгляду робочих питань відповідно до порядку денного.

 

В.І.Баландіна, начальник фінансового управління, доповіла про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2014 року та внесення змін до показників міського бюджету на 2014 рік.

 

У ході засідання внесли зміни до структури апарату виконкому та окремих виконавчих органів Комсомольської міської ради Полтавської області, затвердили перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг Комсомольської міської ради Полтавської області.

 

Депутати міської ради погодили проект рішення «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2014 рік».

 

Учасники засідання заслухали доповідь директора департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюка з профільних питань.

 

Питання економічного розвитку та ресурсів висвітлила О.В.Овчиннікова – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів. За результатами її виступу депутатський корпус міської ради погодив вісім проектів рішень, серед яких - рішення про приєднання м.Комсомольська до Європейської ініціативи «Угода мерів». Реалізація в Україні такого проекту розширює можливості регіонів у впровадженні кращих практик використання енергозберігаючих технологій та отримання технічної допомоги. Ця Угода спрямована на вирішення енергетичних проблем громад Європи та кліматичних проблем людства. Наразі вона охоплює понад 5,5 тис. місцевих та регіональних органів влади, які беруть на себе зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Слідуючи цим зобов’язанням підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи, таким чином, покращенню екології та підвищенню якості життя.

 

Начальник відділу економічного аналізу та контролю В.М.Пятіна прокоментувала проекти рішень щодо поновлення прав користування земельними ділянками.

 

Під час роботи засідання сесії затвердили більш ніж 30 питань архітектури і містобудування, серед яких Програма розвитку земельних відносин та раціонального використання й охорони земель міста Комсомольська на 2014-2017 роки.
 

 

Наприкінці засідання слово взяла начальник відділу культури і туризму Комсомольської міської ради Полтавської області І.І.Зеленська. Ірина Іванівна анонсувала заходи з відзначення 23-ї річниці незалежності України, запросила присутніх долучитися до урочистостей.