ДНЗ «ЗОЛОТА РИБКА» БУДЕ МАТИ СУЧАСНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИГЛЯД

22.08.2014, 08:08

На тижні перший заступник міського голови Д.Г.Биков з робочим візитом побував у ДНЗ «Золота рибка», де оглянув хід проведення робіт з благоустрою території дитячого садка, дав оцінку результатам праці підрядної організації.

 

Дмитро Геннадійович відзначив, що завдяки фінансовій підтримці народного депутата України К.В.Жеваго в ДНЗ «Золота рибка» вже впроваджено ряд важливих заходів з тепломодернізації. Протягом 2-х останніх років у дитячому садочку було встановлено металопластикові склопакети, двері, утеплено фасад будівлі, проведено реконструкцію теплових мереж. Минулого року міська влада працювала над оформленням технічної документації до пілотного проекту з благоустрою території ДНЗ «Золота рибка», загальна вартість якого склала близько 5 млн. грн. Кошти на реалізацію проекту надав Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». У 2014 році підрядні організації приступили до роботи. Проектом передбачено будівництво нових павільйонів з шатровою покрівлею, облаштування тротуарів, центрального входу, футбольного майданчика з м’яким покриттям, встановлення ліхтарів, лавочок, оздоблення території клумбами.

 

Перший заступник міського голови залишився задоволеним побаченим, поділився з представниками ЗМІ планами на майбутнє, висловив сподівання на те, що по закінченні робіт мешканці ближніх будинків теж матимуть приємність відпочити тут у денний час з дітками.