ВСІ КОМСОМОЛЬЧАНИ, МОБІЛІЗОВАНІ В ЗОНУ БОЙОВИХ ДІЙ, ОТРИМАЮТЬ БРОНЕЖИЛЕТИ

22.08.2014, 08:10

«Народний депутат України дбає про те, щоб усі комсомольчани, мобілізовані в зону бойових дій з території Комсомольської міської ради, Дмитрівської сільської ради, отримали бронежилети та інші засоби захисту,» - про це повідомив ЗМІ перший заступник міського голови Д.Г.Биков.

 

За останні 2 місяці за кошти Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» для комсомольчан, призваних нести службу на сході України, було закуплено і роздано 60 бронежилетів. Нещодавно з м. Києва прийшла 3-я партія (30 шт.) удосконалених бронежилетів, що мають 4-ту ступінь захисту (найвищу в Україні). Крім того з метою більш надійного захисту бійців благодійники додатково придбали 60 нашийних засобів захисту, якими планують доукомплектувати військових. Надійність сертифікованих бронежилетів було додатково перевірено у Комсомольську.

 

Військовозобов’язані Комсомольської міської ради, Дмитрівської сільської ради, які підлягають мобілізації в зону бойових дій, будуть стовідсотково забезпечені засобами захисту.