ЗВЕРНЕННЯ СЕКРЕТАРЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

22.08.2014, 08:22

ШАНОВНІ КОМСОМОЛЬЧАНИ! 

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора
та Дня Незалежності України!

 

Уперше синьо-жовтий прапор над Україною підняли 23 роки тому. З того часу країна зазнала важливих політичних, економічних, суспільних змін. Проте народне єднання та всенародна любов до Батьківщини, символом якої є національний прапор, не змінилися.

 

Напередодні величного свята Дня Державного Прапора України звертаємося до Вас із проханням святково оформити приміщення своїх організацій та підприємств, прибудинкові території з використанням державної символіки, прикрасити балкони та лоджії житлових будинків державними прапорами.

 

Шановні комсомольчани! У повазі до Державного Прапора, до національних символів проявляються громадянська самосвідомість, вміння й готовність об'єднати сили й подолати перешкоди, вирішити завдання будь-якої складності. Бо саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї великої Батьківщини, гордість за свою історію.

 

Бажаю, щоб ваша праця на благо рідної Вітчизни завжди була плідною та натхненою і дарувала лише радість та задоволення.

 

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань.

 

Зичу вам миру та спокою в сімейних оселях, міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту та душевної рівноваги, впевненості в майбутньому.

 

Нехай це знаменне свято принесе у ваш дім добро і злагоду, додасть сили і завзяття для творчої праці задля розквіту рідної України!

 

Секретар Комсомольської міської ради
Світлана Калашнік