ДІТИ – ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ!

22.08.2014, 14:10

22 серпня з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України у великій залі виконкому підбили підсумки акції «Подаруй малюнок Україні», що проходила протягом минулого тижня в ДСОЦ «Горизонт».

 

Акцію організовано з ініціативи начальника управління Пенсійного фонду України в м. Комсомольську С.Г.Нестеренко та за підтримки міської влади Комсомольська відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Комсомольської міської ради, відділом культури і туризму Комсомольської міської ради, ДСОЦ «Горизонт». Сьогодні на заході були присутні більш ніж 50 вихованців ДСОЦ «Горизонт», представники влади, ЗМІ.

 

Всього в акції взяли участь близько 460 дітей, конкурсна комісія відібрала найкращі з малюнків, які сьогодні малеча власноруч підписала для військових, що зараз перебувають в зоні бойових дій.

 

Перед дітьми виступили начальник відділу культури і туризму Ірина Іванівна Зеленська, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Володимирівна Оробченко, які від щирого серця висловили вдячність юним художникам за активність, творчий підхід, світлі думки, позитивні емоції, вручили їм подарункові набори для малювання.

 

Творіння дитячих рук з найсвітлішими побажаннями бійцям здоров’я, миру, щастя, добра буде завтра передано Олені Володимирівні Андрушкевич, члену волонтерського центру адресної допомоги громадянам, які знаходяться в зоні бойових дій та їх сім’ям. Малюнками про єдність та незалежність України діти сподіваються підняти бойовий дух військовим, підтримати їх в нелегкій боротьбі, подарувати світлий промінчик щастя дитячої душі.