ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

26.08.2014, 16:54

Чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради під головуванням міського голови С.А.Супруна відбулося 26 серпня у малій залі виконкому міськради.  

На початку засідання Сергій Андрійович відзначив директора КЖЕП №2 С.І.Данюка за сумлінне і бездоганне служіння територіальній громаді, значний особистий внесок у розбудову міста Комсомольська, високий професіоналізм, активну громадську діяльність Почесною грамотою виконавчого комітету міської ради, подякував за роботу, вручив квіти, побажав здоров’я, родинного щастя, успіхів на професійній ниві.

 

Роботу виконкому розпочали з розгляду питань гуманітарного та соціального напрямків. Присутні заслухали доповідь І.В.Шошиної, начальника міського відділу освіти, про готовність загальноосвітніх та позашкільних закладів міста до нового 2014-2015 навчального року. Навчальний процес буде розпочато з 01.09.2014. Міський голова звернув увагу керівників загальноосвітніх та позашкільних закладів на результати підготовки закладів до опалювального сезону 2014-2015 років, зазначив, що гідравлічні випробування систем опалення будівель закладів освіти завершено, дякуючи фінансовій допомозі Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» впроваджено ряд заходів з тепло модернізації, наголосив на крайній необхідності в заощадливому використанні енергетичних ресурсів. Заслухали інформацію в.о. начальника відділу з фізичної культури та спорту О.В.Гуржій про готовність ДЮСШ міста до нового 2014-2015 навчального періоду. Очільник міста подякував усім за підготовку об’єктів до нового навчального року, побажав успішної роботи та нових досягнень у навчальному та виховному процесах.

 

Члени виконавчого комітету міської ради розглянули питання, підготовлені службою у справах дітей та управлінням праці та соціального захисту населення, погодили відповідні проекти рішень. Затвердили список дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування на 2014 рік. 

Про питання цивільного захисту, мобілізаційної роботи та діяльності збройних сил звітувала Карпець Н.Р. - начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці. У ході роботи засідання затвердили Порядок проведення евакуації населення м. Комсомольська у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, Положення про штаби з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, посадовий склад штабу, Положення про збірні пункти евакуації, перелік збірних пунктів евакуації, створених на базі відповідних установ, організацій, підприємств міста, призначили керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

 

Опрацювали питання економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, доповідачем яких була директор департаменту економічного розвитку та ресурсів О.В. Овчиннікова.

Затвердили проекти рішень про надання в безоплатне строкове користування нежитлових приміщень, нерухомого майна, яке перебуває у комунальній власності, приватному підприємству «ВКФ «Мрія», списання основних засобів з балансу Комсомольської міської лікарні, надання в безоплатне строкове користування нерухомого майна, яке перебуває на балансі Комсомольського міського ЦСССДМ, безоплатну передачу основних засобів, які перебувають на балансі комунального підприємства «Підприємство шкільного харчування «Орхідея», надання в безоплатне строкове користування нерухомого майна, яке перебуває на балансі комунального підприємства готелю «Славутич». Внесли зміни до статутів музею м.Комсомольська, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, гімназії ім. В.О.Нижниченка.

 

Обговорили проекти рішень, що стосуються житлових питань та питань архітектури і містобудування. На засіданні виконавчого комітету міськради вирішили провести у Комсомольську відкритий конкурс на найкращу ескізну пропозицію сучасного дизайну міського середовища «Благоустрій території в районі будівлі № 75 по вул. Леніна», затвердили Програму та умови проведення конкурсу.

 

Розглянули звернення громадян про скасування постанов адміністративної комісії при виконавчому комітеті Комсомольської міської ради.