У КОМСОМОЛЬСЬКУ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

27.08.2014, 11:07

Проведення серпневої міської конференції педагогічних працівників за підсумками роботи у 2013-2014 навчальному році, стало доброю традицією. 26 серпня перед освітянами Комсомольська гостинно розчинила двері ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. В актовій залі школи зібралися адміністрація навчальних закладів та представники педагогічних колективів міста, щоб обговорити результати діяльності та нагальні проблеми освітян.

 

Участь у роботі конференції взяли заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Вікторович Лотоус, начальник міського відділу освіти Ірина Володимирівна Шошина, завідуюча міського методичного кабінету Надія Герасимівна Дробецька, голова профспілкового комітету Світлана Степанівна Василенко.
 

 

Головуюча конференції, начальник міського відділу освіти І.В.Шошина, відкрила захід словами привітань з нагоди великих державних свят, що відбулися днями, Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України, адресувала колегам вітання з початком нового навчального року.
 

 

До вітань начальника міського відділу освіти приєднався голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус. У своєму виступі він відзначив, що освіта є основою розвитку нації та держави, стратегічним ресурсом та запорукою майбутнього України. Саме освіта відтворює і нарощує інтелектуальний, духовний та економічний потенціал суспільства. Наголосив, що на вчителя покладено відповідальність за створення таких умов, в яких кожна дитина могла б самореалізуватися як особистість в дорослому житті. Віктор Вікторович окреслив потребу підприємства у здобутті випускниками шкіл технічних спеціальностей, звернувся до педагогічних працівників з проханням і надалі працювати у напрямку зміцнення знань учнів в області точних та природничих наук. Голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» зазначив, що Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» постійно опікується не тільки покращенням матеріально-технічної бази навчальних закладів, а й багатьма іншими проблемами шкільного життя. Заклади освіти, як правило, є першочерговими у плані фінансування Благодійним фондом об’єктів будівництва, реконструкції та ремонту соціальної сфери міста. 

 

Присутні заслухали доповідь начальника міського відділу освіти І.В.Шошиної, у якій вона глибоко проаналізувала роботу освітньої галузі у 2013-2014 навчальному році. Про методичну роботу в місті прозвітувала завідувачка міським методичним кабінетом Н.Г.Дробецька.

 

В обговоренні доповіді взяли участь директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 В.М.Усатенко, завідуюча ДНЗ «Горобинка» С.В.Кулініч, які підняли проблемні питання, однаково близькі для шкіл та дитячих садочків Комсомольська. Щирі вітання та глибоку подяку за плідну співпрацю висловила вчителям начальник відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Комсомольської міської ради Т.В.Оробченко.

 

Заступник начальника, начальник аналітичного відділу управління охорони здоров’я В.О.Дудник звернувся до керівників навчальних закладів міста з проханням тримати на особливому контролі проходження школярами обов’язкових медичних оглядів.

 

З теплими вітаннями та щирими побажаннями до вчителів Комсомольська звернулася голова профспілкового комітету С.С.Василенко, поінформувала присутніх про діяльність профспілкового комітету працівників галузі освіти.

 

Підсумки міської конференції педагогічних працівників підвела у своєму виступі заступник міського голови Н.Д.Угнічева. Надія Дмитрівна зазначила, що міською владою, відділом освіти, навчальними закладами здійснюється велика робота з виконання стратегічних завдань розвитку освітньої галузі, результатами якої можна пишатися. Заступник міського голови звернула увагу керівників загальноосвітніх навчальних закладів на розробку  дієвих заходів  для покращення якості знань учнів.

 

Надія Дмитрівна висловила вдячність працівникам освіти за щоденну кропітку працю, плідну творчу діяльність, привітала їх з початком навчального року, вручила нагороди кращим працівникам освітньої галузі міста.