КОМСОМОЛЬСЬК – СПОРТИВНЕ МІСТО

27.08.2014, 16:08

23 та 24 серпня в місті Комсомольську пройшла І спартакіада серед підприємств групи «Фінанси і Кредит». Команди змагалися з 6 видів спорту: футбол, пляжний волейбол, настільний теніс, шахи, легка атлетика (стрибки у довжину з місця, естафета), армспорт.

 

В І спартакіаді серед підприємств групи «Фінанси і Кредит» взяло участь 7 команд-підприємств, які обслуговуються банком «Фінанси та Кредит»:

 

  • «Полтавський ГЗК»;
  • «Єристівський ГЗК»;
  • «Феррострой»;
  • Банк «Фінанси та Кредит»;
  • «Кременчукм’ясо» (Кременчук);
  • «Росава» (Біла Церква);
  • «Омега».

 

Змагання проводилися на спортивних майданчиках нашого міста: с/к «Юність», спортивний зал ВПГУ, спортивний майданчик гімназії ім.В.О.Нижниченка, спортивні майданчики з пляжного волейболу біля готелю «Славутич».

 

Змагання відкрили на с/к «Юність, де були присутні команди-учасниці, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, начальник управління по зв’язках з громадськістю банку «Фінанси і Кредит» Н.Д.Нападовська, голова профкому ВАТ «Полтавський ГЗК» С.О.Афонін, виконуючий директор відділення НОК України в м. Комсомольську М.В.Шишліков, начальник відділу фізичної культури та спорту В.В.Подрезан, президент ФК «Гірник-Спорт» П.М.Каплун, головний суддя спартакіади В.О.Нелюба, головний секретар О.І.Остапець.

 

Загальнокомандне місце по підсумкам спартакіади визначалося по найменшій кількості очок, набраних командами колективів підприємств з 6 видів спорту.

  Переможці та призери по видам спорту:

   1. Футбол:

  • І місце – команда «Полтавського ГЗК»;
  • ІІ місце – команда «Єристівського ГЗК»;
  • ІІ місце – команда «Феррострой».


     

   2. Пляжний волейбол:

  • І місце – команда «Росава» (Біла Церква);
  • ІІ місце – команда «Полтавського ГЗК»;
  • ІІІ місце – команда «Феррострой».

   3. Настільний теніс:

  • І місце – команда «Полтавського ГЗК»;
  • ІІ місце – команда Росава» (Біла Церква);
  • ІІІ місце – команда Банк «Фінанси і Кредит».



     

  4. Шахи:

  • І місце – команда «Полтавського ГЗК»;
  • ІІ місце – команда Банк «Фінанси і Кредит»;
  • ІІІ місце – команда Росава» (Біла Церква).

   5. Легка атлетика:

  • І місце – команда «Феррострой»;
  • ІІ місце – команда «Полтавського ГЗК»;
  • ІІІ місце – команда Росава» (Біла Церква).

   6. Армспорт:

  • І місце – команда «Єристівського ГЗК»;
  • ІІ місце – команда «Полтавського ГЗК»;
  • ІІ місце – команда «Феррострой»;
     

 

Таблиця загальнокомандного заліку



Переможцями І спартакіади серед підприємств групи «Фінанси і Кредит» стала команда ВАТ «Полтавський ГЗК» (Комсомольськ), срібними призерами - команда «Росава» (Біла Церква), бронзовими - команда «Феррострой».

 

В.о. начальника відділу з фізичної культури та спорту
О.В.Гуржій