ДСОЦ «ГОРИЗОНТ» ЗАКРИВ ЛІТНІЙ СЕЗОН

28.08.2014, 07:58

25 серпня 2014 року в дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» відбулося закриття 40-го літнього сезону. Понад 1200 дітлахів працівників підприємств та організацій Комсомольська та Полтавщини отримали змогу відпочити та оздоровитися в цьому чудовому закладі.

Під час святкового концерту до присутніх з вітальним словом звернулися заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева та директор центру Наталія Вікторівна Мартинович. Вони привітали дітей та колектив центру із успішним завершенням літнього оздоровчого сезону, відзначили відмінну роботу всіх працівників центру, вихователів, вожатих.

На урочисте закриття кожний загін підготував свій виступ, грамотами були нагороджені найкращі активісти, спортсмени, співаки.

Завершилося свято великим святковим багаттям, дискотекою, обміном вражень. А вражень багато. Адже в цьому сезоні кожна з чотирьох змін мала певний профіль, що дало змогу кожному з відпочиваючих знайти заняття до душі. У програмі виховної роботи з’явилося багато нових заходів, педагогічні працівники впроваджували цікаві форми роботи. Збагатилася й матеріальна база центру. Одним словом, «Горизонт» продовжує розвиватися, а його працівники роблять все можливе, аби вивести відпочинок та оздоровлення дітей на якісно новий рівень.
 
 

 

Літо добігає свого кінця. Дуже скоро пролунають шкільні дзвоники і діти знову сядуть за парти, тримаючи в душі приємні спогади від цього літа. Але робота оздоровчого центру не завершується, адже педагогічний колектив вже другий рік поспіль впроваджує програму осіннього відпочинку дітей на вихідних. Як і минулого року діти, їх батьки та вчителі будуть мати можливість відпочити та цікаво і змістовно провести осінні уїк-енди.