ШКІЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ПОВИННО БУТИ ПОВНОЦІННИМ

28.08.2014, 13:14

З метою забезпечення школярів раціональним і якісним харчуванням Комсомольською міською радою укладено угоду про співпрацю з ПП «ВКФ «Мрія». У новому навчальному році послуги з організації та забезпечення харчування дітей в школах Комсомольська буде здійснюватися підприємством з багаторічним досвідом, що було відрекомендоване Кременчуцькою міською радою.

 

27 серпня в Комсомольську в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулася презентація страв та продуктів, якими буде частувати школярів ПП «ВКФ «Мрія». 

Міський голова С.А.Супрун особисто відвідав захід. «Шкільне харчування повинно бути повноцінним, смачним та поживним,» - вважає міська влада. Сергій Андрійович впевнений, що фундамент здоров’я нації закладається з дитинства. Одним з дуже важливих блоків цього фундаменту є харчування дітей у навчальних закладах. Задача міської влади - забезпечити учнів повноцінним харчуванням, відповідно до вимог чинного законодавства.

 

На презентації були присутні заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, заступник міського голови Юрій Миколайович Муха, начальник відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку Світлана Олегівна Золотова, начальник міського відділу освіти Ірина Володимирівна Шошина, директори шкіл, освітяни міста, представники Комсомольського міськрайонного Управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області, ЗМІ.

 

Директор ПП «ВКФ «Мрія» А.Ю.Лур’є презентувала присутнім продукцію, якою планує пригощати школярів у новому навчальному році, познайомила всіх з партнерами, які постачатимуть продукти харчування до учнівського столу. Алла Юріївна зазначила, що всі продукти, з яких буде готуватися сніданок та обід для дітей, сертифіковані, запевнила, що асортимент хлібобулочних виробів буде значно розширено, натомість ціни залишаться на попередньому рівні. Пообіцяла впроваджувати нові технології приготування їжі й форми обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

 

Сподіваємося, що у новому навчальному році школярі та їх батьки будуть приємно здивовані якістю, асортиментом та вартістю шкільних страв.