ВІДКРИТО НАЙСУЧАСНІШИЙ У КОМСОМОЛЬСЬКУ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР «ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА»

28.08.2014, 15:26

28 серпня в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбулася святкова презентація проекту «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до мереж Інтернет», в ході якої відкрито найсучасніший у Комсомольську інформаційний центр «Шкільна бібліотека», що стане осередком духовності та центром шкільного відпочинку.

 

 

На урочистості завітали міський голова С.А.Супрун, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, представники міського відділу освіти та міського методичного кабінету на чолі з начальником міського відділу освіти І.В.Шошиною, директор з управління персоналом та побутом ВАТ «Полтавський ГЗК» О.П.Бойченко, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» В.Д.Мінязев, фінансовий директор ТОВ «Феррострой» О.Е.Шалаєв, генеральний директор ТОВ «Феррострой» І.В.Данько, директор територіального центру соціального обслуговування «Калина» та партнер закладу Л.В.Бабич, представники учнівського колективу, ЗМІ.

 

Перерізати стрічку запросили міського голову С.А.Супруна та директора Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» В.Д.Мінязева.

 

Сергій Андрійович виступив з вітальною промовою, подякував засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» - народному депутату України К.В.Жеваго, голові правління ВАТ«Полтавський ГЗК» В.В.Лотоусу за фінансову підтримку та небайдуже ставлення до проблем та нагальних потреб міста.

 

Свято пройшло в кращих українських традиціях. Розпочали презентацію з щирої української пісні, яку виконала для гостей Г.Гальченко. Присутніх запросили пригадати українські народні прислів’я та приказки про роль книги у житті людини, здійснити подорож в історію становлення книговидавництва, потішили віршами та музичним вітанням від учасників ансамблю «Скерцо».

 

Бібліотекар Т.К.Чернявська познайомила присутніх новими можливостями центру. Тетяна Костянтинівна зазначила, що бібліотечно-інформаційний центр ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 оснащено сучасними інформаційними технологіями. Тут читач знайде для себе багато цікавого та корисного: книги, комп’ютери, інтерактивна дошка, нове програмне забезпечення.

 В інформаційному центрі «Шкільна бібліотека» діти та вчителі зможуть:

– взяти цікаву книгу, журнал на абонементі;

– почитати періодику в читальному залі;

– підібрати матеріал до реферату;

– цікаво підготувати домашнє завдання;

– отримати бібліографічну довідку;

– попрацювати з енциклопедичними та довідковими виданнями в читальному залі;

– познайомитися з новинками літератури;

– попрацювати на комп'ютері, з використанням мережі Інтернет;

– підготувати доповідь, повідомлення або презентацію.

 

Багато щирих привітальних слів було сказано гостями в цей святковий день. На завершення вони залишили автографи на інтерактивній дошці в бібліотеці.

 

Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 О.В.Васильченко подякувала благодійникам за фінансування, міській владі – за підтримку, гостям – за те, що прийшли розділити радість, висловила сподівання, що від сьогоднішнього дня відвідування бібліотеки стануть частішими.