НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО СПРЯМУВАННЯ ЗНОВУ З РАДІСТЮ ЗУСТРІЧАТИМУТЬ СВОЇХ ВИХОВАНЦІВ

29.08.2014, 08:06

Сьогодні заступник міського голови Н.Д.Угнічева, начальник відділу культури і туризму Комсомольської міської ради І.І.Зеленська відвідали ПСМНЗ «Дитяча музична школа», ПСМНЗ «Дитяча художня школа», оглянули стан приміщень та оцінили ступінь готовності закладів художньо-естетичного спрямування до роботи в новому навчальному році.
 

 

Директор ПСМНЗ «Дитяча музична школа» В.І.Післяк, директор ПСМНЗ «Дитяча художня школа» О.М.Чередніченко зустріли гостей, провели їх кабінетами, поділилися досягненнями та окреслили проблемні питання.

 

Представники міської влади обговорили з керівниками шкіл актуальні питання життєдіяльності закладів, ознайомилися з умовами роботи викладачів, вказали на недоліки естетичного оформлення деяких приміщень.

 

Дитяча музична та дитяча художня школи справили приємне враження. Оглянувши приміщення та благоустрій територій навчальних закладів художньо-естетичного спрямування, ознайомившись з умовами навчання дітей, поспілкувавшись з викладачами, Надія Дмитрівна схвально оцінила їх роботу. Заступник міського голови висловила вдячність народному депутату України К.В.Жеваго, голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоусу за значну фінансову підтримку закладів, подякувала трудовим колективам за творчу іскру в оформленні приміщень, привітала їх з початком нового навчального року, побажала успіхів та нових високих досягнень на професійній ниві.

 

Н.Д.Угнічева відзначила, що благодійники, міська влада, викладачі та батьки приклали багато зусиль для того, щоб заклади стали кращими і більш комфортними для дітей та з радістю були готові знову зустрічати своїх вихованців.