ДОРОГІ ДІТИ! ШАНОВНІ БАТЬКИ І ВЧИТЕЛІ!

29.08.2014, 16:39

Щиро вітаю вас із першим осіннім святковим днем – Днем знань!

 

Сьогодні знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міст і сіл розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Це наш край, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

 

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

 

Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях.

 

Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, чи випускників середніх спеціальних навчальних закладів, які будуть втілювати отримані знання в реальному житті. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.

 

З усією теплотою серця цього дня висловлюю слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів.

 

Зі святом вас!

 

Міський голова С.А.Супрун