ГОТУЄМОСЯ ДО ЗИМИ

29.08.2014, 14:53

Днями міський голова С.А.Супрун з робочим візитом побував на міській котельні, що знаходиться по вул. Енергетиків, 31. Очільник Комсомольська виїхав на місце, щоб проаналізувати стан готовності головної котельні, яка забезпечує тепловою енергією та гарячою водою більшу частину будівель міста, до нового опалювального періоду 2014-2015 років.

Сергій Андрійович зустрівся з керівництвом КВП «Комсомольськтеплоенерго», поцікавився вжитими заходами щодо забезпечення безперебійної роботи розподільчої підстанції № 7 та мережевих насосів котельні, збої в роботі яких спричинили аварійну ситуацію в місті минулої зими.

Головний інженер КВП «Комсомольськтеплоенерго» П.І.Сніжко прозвітував про готовність технологічного обладнання котельні до нового опалювального сезону. Павло Іванович зазначив, що ПАТ «Полтаваобленерго» на сьогодні відповідно до затвердженого графіку виконано поточний ремонт розподільної підстанції № 7. Працівниками КВП «Комсомольськтеплоенерго» проведено ревізію паливної апаратури, технічний огляд котлів, запірної апаратури, насосних агрегатів. Протягом літнього періоду з метою збільшення надійності котлових агрегатів здійснено ряд реконструкцій, що дадуть змогу більш точно регулювати і підтримувати роботу котла. Для котельні, що обслуговує будинки мікрорайону №15, заготовлено деревину та щепу.

Сергій Андрійович зазначив, що робота комунальних підприємств міста по підготовці до зими значно ускладнюється через систематичні затримки оплати платіжних доручень через систему Управління Державної казначейської служби України. Зокрема, на сьогоднішній день з міського бюджету виділено кошти для оплати боргу КП«ВУВКГ» за використану електричну енергію. Заборгованість виникла в наслідок невідповідності тарифів економічно обґрунтованому рівню. Через затримки з боку Управління Державної казначейської служби України підприємство фактично не мало можливості своєчасно розрахуватися з ПАТ «Полтаваобленерго», що стало причиною двох відключень електричної енергії у місті. Наразі, заборгованість частково погашено.

Проблемними також залишаються питання щодо відкриття кредитної лінії для КП«ВУВКГ», безперебійного постачання гарячої води в місті та інші.

Керівник міста повідомив, що з 29 серпня в Комсомольську розпочнеться подача гарячої води, яка відповідно до встановлених лімітів споживання природного газу (постанова КМУ № 296 від 09.07.2014) триватиме до 16 вересня.