Оголошення!

29.08.2014, 14:56

ОГОЛОШЕННЯ
Про проведення відкритого конкурсу на найкращу ескізну пропозицію сучасного дизайну міського середовища «Благоустрій території в районі будівлі №75 по вул. Леніна»

 

Виконавчим Комітетом Комсомольської міської ради Полтавської області 26 серпня 2014 року було прийнято рішення про проведення відкритого конкурсу на найкращу ескізну пропозицію сучасного дизайну міського середовища «Благоустрій території в районі будівлі №75 по вул. Леніна».

Назва і адреса замовника будівництва:

Управління архітектури і містобудування Комсомольської міської ради Полтавської області, кім. 114, вул. Миру, 24, м. Комсомольськ

Місце знаходження і опис об’єкта:

Територія проектування знаходиться у безпосередній близькості до багатоквартирного житлового будинку № 77 по вул. Леніна, обмежена внутрішньоквартальним проїздом та громадською будівлею № 75 по вул. Леніна. Об’єкт благоустрою має огляд з боку вул. Леніна та автобусної зупинки.

Вимоги до конкурсантів:

До участі у Конкурсі Замовник запрошує фахівців, студентів, авторські колективи фахівців, що мають відповідний професійний рівень у галузі архітектури та дизайну.

Право на участь у Конкурсі мають особи, які на день оголошення Конкурсу мають спеціальності, навчаються у ВНЗ не менш, як на третьому курсі за спеціальністю: архітектор, дизайнер, ландшафтний дизайнер, та мають правові засади на провадження відповідної діяльності на території України.

Термін подання ескізних пропозиції:

Пропозиції подаються 01 вересня 2014 року по 31 жовтня 2014 р.

Місце подання пропозицій учасників:

Ескізні пропозиції подаються до Управління архітектури і містобудування Комсомольської міської ради Полтавської області за адресою: вул. Миру, 24, кім. 114, м. Комсомольськ, 39800.

Години прийому: понеділок – четвер з 09:00 до 17:00; п’ятниця з 09:00 до 16:00. Номери телефонів: (05348) 2-13-85.

Підведення підсумків Конкурсу: 14 листопада 2014 р.

Для детального ознайомлення з Програмою та умовами проведення відкритого конкурсу на найкращу ескізну пропозицію сучасного дизайну міського середовища «Благоустрій території в районі будівлі №75 по вул. Леніна», а також для отримання конкурсної документації та вихідних даних для проектування звертатись до Управління архітектури і містобудування Комсомольської міської ради Полтавської області за адресою: вул. Миру, 24, кім. 114, м. Комсомольськ