ДІТЯМ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ПОДАРУЮТЬ ШКІЛЬНІ НАБОРИ

29.08.2014, 16:30

З кожним днем потік сімей переселенців зі східних регіонів України збільшується. Комсомольськ не є виключенням. Міська влада та мешканці не стоять осторонь проблем людей, які були вимушені залишити рідні будинки, відмовитися від звичного способу життя. Серед таких дуже багато дітей. Станом на 28.08.2014 року в м. Комсомольську зареєстровано 123 дитини шкільного віку, родини яких були змушені виїхати із Луганської та Донецької областей.

 

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко повідомила, що напредодні Дня Знань за клопотанням виконкому Комсомольської міської ради до народного депутата України Костянтина Жеваго, Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» виділив кошти та закупив мінімальні набори канцелярських товарів дітям, які тимчасово проживають у м.Комсомольську.

 

Шкільні набори будуть вручені дітям у ході урочистостей на лінійках в понеділок. Отже, завдяки спільним зусиллям 1 вересня стане святковим і для тих дітей, які були вимушені переїхати зі сходу України.