ЗНОВУ ВЕРЕСЕНЬ СТУПИВ НА ШКІЛЬНИЙ ПОРІГ

2.09.2014, 10:46

Знову вересень ступив на шкільний поріг. Сьогодні з нагоди 1 вересня юні комсомольчани прийшли з красивими букетами та радісними посмішками на святкові лінійки, які відбулися в кожному загальноосвітньому закладі міста.

 

З Днем знань містян вітали представники влади: міський голова С.А.Супрун, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, заступник міського голови Ю.М.Муха, начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко, директор центру соціальних служб для молоді О.О.Запсельська, начальник служби у справах дітей Л.П.Василенко. Міська влада звернулася до учнівських та педагогічних колективів з теплими напутніми словами, побажала дітворі досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з батьками та викладачами, зустріти добрих та надійних друзів та ніколи не зупинятися на дорозі Знань.

 

Міський голова С.А.Супрун побажав усім світлої долі та мирного неба над головою, наголосив, що навіть за умови складної суспільно-політичної ситуації для школярів Комсомольська створено всі умови для комфортного навчання. За кошти міського бюджету в гімназії ім. В.О.Нижниченка відремонтовано санвузли, в НВК ім. Л.І.Бугаєвської – покрівлю, оформлено стенди з екологічної тематики, в усіх ЗОШ міста виконано поточні ремонти приміщень.

 

На свято першого дзвоника в кожну школу також завітали представники основного містоутворюючого підприємства ВАТ «Полтавський ГЗК»: голова правління В.В.Лотоус, перший заступник голови правління В.С.Іванов, директор з інформаційних технологій, автоматизації та зв’язку Ю.А.Арсеньєв, директор з промислової безпеки та охорони праці І.М.Зінченко, начальник управління матеріальними потоками Н.І.Поправка, начальник цеху з виробництва окатків С.Р.Канарський, які привітали учнів, вчителів, батьків зі святом. Голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус зазначив, що завдяки фінансовій допомозі Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» вдалося покращити матеріально-технічну базу навчальних закладів. Зокрема, під час літніх канікул в загальноосвітніх закладах міста продовжили роботи по заміні старих вікон на нові металопластикові склопакети. Слід сказати, що в більшості шкіл ці роботи вже завершено. У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 також зроблено капітальний ремонт майстерні, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 - ремонт фізико-математичного комплексу, відкрито інформаційний центр «Шкільна бібліотека», гімназії ім. В.О.Нижниченка - методичний кабінет, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 здійснено ремонт медичного кабінету, влаштовано спальну кімнату для першачків, НВК ім. Л.І.Бугаєвської відремонтували ганок, в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 здійснено монтаж нової вентиляційної системи в актовій залі.

 

Перше вересня прийшло до нас разом із святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, закличним дзвоником. Школярі Комсомольська вчитимуться у просторих та затишних класах. Під керівництвом своїх вчителів та класних керівників вони будуть здобувати знання, захищати свою школу на міських та обласних олімпіадах, братимуть участь у різноманітних конкурсах, спартакіада та змаганнях. Нехай цей рік відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихнуть успіхи вихованців, батьків – гордість за своїх дітей.