АПАРАТНА НАРАДА

2.09.2014, 12:58

Чергова апаратна нарада пройшла 2 вересня під головуванням міського голови С.А.Супруна.

 

«Незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в країні, ми повинні працювати, забезпечувати стабільну роботу об’єктів життєзабезпечення у місті. Хоча це і непросто, бо для впровадження міських проектів потрібен фінансовий ресурс,» - заявив на початку наради очільник міста. Затримки в оплаті платіжних доручень через Управління Державної казначейської служби України тривають. В наслідок чого в місті відбулося ряд відключень електричної енергії. Наразі, ситуацію вдалося стабілізувати. На сьогоднішній день з боку міської влади зроблено все аби уникнути таких відключень. Зокрема, триває робота щодо відкриття кредитної лінії для КП «ВУВКГ».

 

Сергій Андрійович повідомив, що КВП «Комсомольськтеплоенерго» має значну кредиторську заборгованість, погасити яку не має можливості через різницю в тарифах, що зростає кожного дня. У місті з 29 серпня відновили гаряче водопостачання, яке орієнтовно буде тривати до 16.09.2014. Відповідно до доведених підприємству лімітів споживання природного газу відновлення подачі гарячої води заплановано на 15.10.2014. З міського бюджету КВП «Комсомольськтеплоенерго» перераховано 1240 тис. грн. для завершення робіт на котельні мікрорайону №15, яка може працювати на деревині. Міська влада працює у напрямку отримання документації від управління капітального будівництва Полтавської ОДА.

 

3 вересня у м. Карлівка за головуванням голови Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України, міського голови С.А.Супруна проходитиме засідання членів Полтавського РВ АМУ, де будуть розглянуті проблемні питання територіальних громад та сформовано перелік питань на розгляд регіональної дорадчої ради в 2015 році.

Очільник міста говорив про фінансовий стан міського бюджету: «До кінця поточного року очікується зменшення дохідної частини міського бюджету на 10 млн. грн.» Заступник міського голови Ю.М.Муха звернувся до головних розпорядників коштів з проханням не брати на себе фінансові зобов’язання, які не стосуються виплат по захищеним статтям.

 

Сергій Андрійович зачитав доручення голови Полтавської ОДА про облаштування будинків приладами обліку споживання води, газу, електричної енергії, просив керівництво департаменту житлово-комунального господарства проаналізувати економію від встановлення лічильників у будинках.

 

У зв’язку із підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали тариф на пасажирські перевезення перестав задовольняти потреби перевізників. Транспортною прокуратурою Кременчука направлено спеціалістів для проведення перевірок щодо відповідності тарифу на перевезення нормам чинного законодавства. Міський голова просив створити відповідні умови для проведення перевірки.

 

С.А.Супрун акцентував увагу директора ДЖКГ П.Б.Василюка на значну кількість поривів у системі водопостачання та водовідведення, що відбуваються останнім часом у місті, доручив провести аналіз готовності міських мереж до зими.

 

Станом на 29.08.2014 у м. Комсомольську офіційно зареєстровано 606 громадян, які були вимушені переїхати зі сходу України, з них 151 дитина, у тому числі - 110 школярів. Всіх дітей шкільного віку влаштовано у загальноосвітні навчальні заклади. 24 сім’ї проживають у готелі «Славутич». Фінансові можливості комунального підприємства готель «Славутич» вичерпано. На минулому засіданні виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області прийнято рішення про оплату переселенцями комунальних послуг за проживання в готелі.

 

Заступник міського голови Н.Д.Угнічева повідомила, що 27 серпня в ДСОЦ«Горизонт» завершено оздоровчий період, протягом якого оздоровлено рекордну за останні 10 років кількість дітей - 1900 осіб. Жодних надзвичайних ситуацій не сталося. Надія Дмитрівна також поінформувала про готовність загальноосвітніх закладів та закладів художньо-естетичного спрямування міста до роботи в новому навчальному році, зазначила, що новий навчальний рік успішно розпочато.