ДНЗ ПІДГОТУВАЛИСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

4.09.2014, 12:03

Заступник міського голови, голова комісії з перевірки готовності та прийому освітніх закладів Надія Дмитрівна Угнічева з метою своєчасної та якісної підготовки до нового навчального року, згідно з розпорядженням міського голови від 18.06.2014р. №318-р провела спільно з членами комісії перевірку готовності дошкільних навчальних закладів міста до роботи в 2014-2015 н.р.

 

На території міської ради розташовано 9 дитячих навчальних закладів, які фінансуються з міського бюджету. Станом на 03.09.2014 року завершені заплановані заходи з підготовки дошкільних установ до роботи у новому навчальному році.


Керівники та очолювані ними колективи дитсадків великого значення надавали проведенню якісного поточного ремонту та естетичному оформленню приміщень. Завдяки їх кмітливості і наполегливості вдалося суттєво покращити підготовку начальних закладів до роботи в новому навчальному році та в осінньо-зимовий період, поліпшити їх матеріально-технічну базу за рахунок коштів міського бюджету, Благодійного фонду «Полтавського ГЗК» та коштів батьків.

 

Члени комісії перевірили приміщення для занять і відпочинку вихованців ДНЗ, спортивні зали, методичні кабінети, кабінети психолога, допоміжні приміщення. Вкотре обговорили питання забезпечення дитячих садочків педагогічними кадрами.

 

Начальник міського відділу освіти Ірина Володимирівна Шошина, підводячи підсумки, узагальнила, що всі ДНЗ до нового навчального року й до роботи в осінньо-зимовий період підготовлені, закуплені усі необхідні матеріали для забезпечення безперебійності навчально-виховного процесу, в усіх дитячих садочках замінено вікна на металопластикові пакети.

 

Надія Дмитрівна Угнічева, заступник міського голови, подякувала колективам ДНЗ за плідну співпрацю із батьківським колективом і благодійниками, за затишок, створений для малечі, за неповторні своєрідні обличчя кожного дитячого садочка, побажала успішного навчального року.