СТВОРЕНО ЄДИНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР

9.09.2014, 08:35

Під час робочої зустрічі з журналістами міський голова Сергій Андрійович Супрун прокоментував створення при виконавчому комітеті Комсомольської міської ради Єдиного інформаційно-аналітичного центру, що має на меті акумулювання інформації щодо подій у м.Комсомольську, надання адресної допомоги переселенцям та сім’ям учасників АТО, прямої взаємодії із Комсомольсько-Козельщинським об’єднаним міським військовим комісаріатом.

 

Міський голова зазначив, що сьогодні, маючи різні способи передачі інформації, миттю розповсюджуються різні чутки серед мешканців міста, у своїй більшості несучи неправдивий характер.

 

«Сьогодні, коли на сході України точиться війна, нам необхідно мобілізуватися для того, щоб злагодженими діями, стабільною роботою зберегти мир і спокій в територіальній громаді міста. Нам необхідно забезпечити стабільну роботу об’єктів життєзабезпечення, завершити їх підготовку до роботи в осінньо-зимовий період. Коли йде відключення підприємств комунальної теплоенергетики від газопостачання, водоканалу від електропостачання у зв’язку з поточною заборгованістю, ми вживаємо всіх заходів для того, щоб ситуація була керованою, щоб ми були готовими ввійти в зиму», – наголосив Сергій Андрійович Супрун.

 

Усі служби, які відповідають за життєдіяльність міста, за проведення мобілізаційної роботи, за стан правопорядку нашої територіальної громади, за безпеку на території міста, за стабільність в економіці, через Єдиний інформаційно-аналітичний центр подаватимуть інформацію для повідомлення жителів Комсомольська через наявні ЗМІ. Тому до складу центру ввійшли і представники засобів масової інформації.

 

Міський голова Сергій Андрійович Супрун висловив слова подяки комсомольчанам за розуміння складної ситуації в країні, за необхідність збереження миру й спокою на мирних землях Батьківщини.