ІНШИХ ДЖЕРЕЛ ВИДІЛЕННЯ ДИМУ У КОМСОМОЛЬСЬКУ НЕ ВИЯВЛЕНО

9.09.2014, 14:52

Сьогодні представники влади на чолі із міським головою С.А.Супруном виїхали на місце локалізації диму, що заважає комсомольчанам дихати вже декілька ночей поспіль, де за участі першого заступника міського голови Д.Г.Бикова, директора департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюка, директора КП «СпецЕко» Ю.А.Кобченка, начальника Комсомольського міського відділу Управління ДСНС України в Полтавській області О.М.Стеценка, начальника Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньова, ЗМІ провели робочу нараду.

 

Минулого тижня, у четвер, неподалік ТОВ «Єристівський ГЗК», на полі, що розташоване між залізницею та відвалами, відбулося загорання сухої трави. Пожежу ліквідовано силами Комсомольського міського відділу Управління ДСНС України в Полтавській області та ВАТ «Полтавський ГЗК». Але під час  горіння високі температури ймовірно спричинили загорання торф’яних порід, які в невеликій кількості почали формуватися на місці висохлих тут боліт. Погодні умови сприяли тлінню та розповсюдженню диму в напрямку Комсомольська.

 

Делегація оглянула місце подій, де дійсно спостерігається димовиділення. Керівники Комсомольського міського відділу Управління ДСНС України в Полтавській області, Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області доповіли міському голові про хід виконання робіт з ліквідації задимленості міста, результати проведених лабораторних досліджень. Наразі, два з трьох осередки займання ліквідовано. Міський голова дав відповідні доручення пожежній службі продовжувати роботу в даному напрямку, подякував керівництву ВАТ «Полтавський ГЗК» за наданий людський та технічний ресурс. Звернувся до начальника Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньова з вимогою провести заміри атмосферного повітря в денний та нічний часи в місці виявлення диму, на вулицях Комсомольська, на підприємствах, що можуть бути джерелом шкідливих викидів.

 

Представники міської влади оглянули територію міського звалища на предмет наявності на ньому джерел загорання. Пожеж на території звалища не було. Інших джерел виділення диму в Комсомольську теж не виявлено. Роботи в напрямку гасіння поля, що загорілося, будуть тривати до повної ліквідації диму.