НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ СПОРТИВНИЙ РІК В ДЮСШ №3 РОЗПОЧАТО

10.09.2014, 09:57

9 вересня в ДЮСШ №3 відбулася урочиста лінійка, присвячена початку нового навчального року. Почесними гостями були секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік, голова профспілки ВАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Олександрович Афонін, начальник відділу фізичної культури і спорту Віктор Володимирович Подрезан.

 

Розпочавши урочисту лінійку, директор ДЮСШ №3 Анатолій Кирилович Шафоростов підвів підсумки минулого спортивного року, висловив слова подяки міській владі, ВАТ «Полтавський ГЗК», крейсерському яхт-клубу за підтримку у проведенні спортивних змагань, за можливість брати участь у них на міжнародному й всеукраїнському рівнях.

 

Вітаючи учнів ДЮСШ №3 з початком нового навчального року С.О.Калашнік сказала: «Сьогодні особливі слова нашим дорогим початківцям, які тільки починають свою дорогу до СПОРТУ, світу нового і непізнаного. Ви навчитеся бути впевненими у своїх силах, бути наполегливими у своїх цілях, бути успішними на своїх фінішах! Усім учням бажаю здійснити свою мрію, досягти своєї мети у житті, провести навчальний рік цікаво та плідно, у взаєморозумінні з тренерами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. Пам’ятайте, ви наше майбутнє, ви майбутнє нашого міста, ви світле майбутнє та гордість рідної України!»

Зі словами вітання і побажань успішних стартів до спортсменів звернулися

С.О. Афонін, В.В.Подрезан.

 

На урочистій лінійці були відзначені найкращі спортсмени 2014 року, грамотами й подяками нагороджені тренери. А кожна із спортивних груп була нагороджена солодкими призами.