КОМСОМОЛЬСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖСАНЕПІДСЛУЖБИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

11.09.2014, 16:22

На виконання доручення міського голови про проведення моніторингу за вмістом шкідливих речовин в атмосферному повітрі м.Комсомольська Комсомольське міськрайонне Управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області повідомляє наступне:

 

Санітарно-гігієнічною лабораторією Держсанепідслужби міста 08.09.14р. були виконані лабораторні дослідження по визначенню шкідливих речовин в атмосферному повітрі житлової забудови міста за показниками азоту діоксиду, ангідриду сірчистому, фенолу, формальдегіду, пилу. За даними лабораторних досліджень концентрація фенолу в атмосферному повітрі перевищувала граничну допустиму концентрацію (ГДК) в 6-8 разів, інші показники визначались у межах нормативних значень.

 

09.09.14р. були проведені лабораторні дослідження атмосферного повітря у місці пожежі, на НВП «Ферроліт» та в житловій забудові міста. За даними лабораторних досліджень концентрація формальдегіду в атмосферному повітрі в місці пожежі перевищувала ГДК в 5 разів, на території НВП «Ферроліт» в 4-5 разів, в житловій забудові міста в 6 разів.

 

10.09.14р. крім санітарно-гігієнічної лабораторії Держсанепідслужби була залучена і відомча лабораторія захисту водного і повітряного басейнів ВАТ «Полтавський ГЗК». Лабораторні дослідження проводились в житловій забудові м.Комсомольська та с.Кияшки.

 

За даними лабораторних досліджень атмосферного повітря виконаних лабораторіями Держсанепідслужби та ВАТ «Полтавський ГЗК» перевищень ГДК не було зареєстровано.

 

Крім цього 10.09.14р. для виконання лабораторних досліджень було залучено Кременчуцька лабораторія спостережень за забрудненням атмосферного повітря. На даний час результатів лабораторних досліджень вищезазначеної лабораторії немає. При отриманні даних результатів досліджень населення буде повідомлено додатково.

 

У подальшому санітарно-гігієнічна лабораторія санепідслужби буде проводити щоденний моніторинг за станом забруднення атмосферного повітря в м.Комсомольську.

 

Начальник Комсомольського міськрайонного
Управління Головного управління Держсанепідслужби
у Полтавській області О.М. Кістеньов