У ПОЛІ ЗОРУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ – ВИРІШЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ

11.09.2014, 16:43

Сьогодні міський голова С.А.Супрун з метою врегулювання земельних суперечностей, що виникли між городянами, провів чергову виїзну нараду за участі голови комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та  екології В.М. Краснопіра, начальника управління архітектури і містобудування Л.В.Кириченко, заявників, представників ЗМІ.

 

У мікрорайоні Золотнишине заявники, що мають намір отримати рішення сесії міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, зіткнулися із проблемою влаштування проїзду до ділянок під житлову забудову в наслідок використання мешканцями мікрорайону земель для ведення сільського господарства. Слід зазначити, що земельні наділи під городи були виділені колгоспами багато років тому, але правочинні на сьогодні документи у власників городів відсутні.

 

Міський голова, розглянувши спірне питання на місці, заслухавши думку кожної сторони, запропонував оптимальні та конструктивні шляхи вирішення проблеми. Сергій Андрійович зазначив, що подібні спірні питання виникають через невідповідність минулого та теперішнього земельного законодавства. Вирішувати їх необхідно у правовому полі, але при цьому, не можна не враховувати інтерес тих людей, що дійсно користуються землею багато років, своїм тяжким трудом розробляють її, вирощуючи городину.

 

У ході виїзної наради представники міської влади також побували у мікрорайоні Низи, де теж зустрілися із користувачами земельних ділянок, вислухали їх прохання, оглянули територію, ознайомилися із наявними документами. Через відсутність у заявників необхідних для прийняття рішення документів міський голова дав доручення начальнику управління архітектури і містобудування, працівникам юридичного відділу виконавчого комітету міської ради підготувати матеріали для розгляду питання на засіданні профільної постійної комісії Комсомольської міської ради та винести пропозицію про вирішення питання в судовому порядку.