КОМСОМОЛЬСЬК ВІТАЄ СПОРТ

15.09.2014, 11:29

12.09.2014 р. у великій залі виконкому міської ради пройшли урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту, участь у яких взяли міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, начальник відділу фізичної культури та спорту В.В.Подрезан, головний спеціаліст відділу О.В.Гуржій, виконавчий директор відділення НОК України в м. Комсомольську М.В.Шишліков, голова профспілкового комітету ВАТ «Полтавський ГЗК» С.О.Афонін, тренери-викладачі, вчителі фізичного виховання, спортсмени, ветерани фізичної культури, працівники галузі фізичної культури і спорту міста, організатори фізкультурно-спортивної роботи на виробничих підприємствах Комсомольська, представники ЗМІ.

 

Захід було розпочато з перегляду відеофільму до Дня фізичної культури і спорту. З вітальним словом виступив С.А.Супрун, відзначив значимі спортивні досягнення міста, побажав усім перемог, міцного здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення, миру, добра.

 

Святкові вітання від голови відділення НОК України в м. Комсомольську, голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В. Лотоуса зачитав начальник відділу фізичної культури та спорту В.В.Подрезан.

 

За високі досягнення в галузі спорту провідних тренерів, викладачів фізичної культури, директорів ДЮСШ, спортсменів міста відзначено подяками Полтавської обласної ради та грамотами Управління з питань фізичної культури і спорту та Грамотами Управління з питань фізичної культури і спорту, Подяками міського голови.

 

За високі спортивні досягнення на змаганнях державного і міжнародного рівнів та з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту нагороджено Головатого Богдана - майстра спорту України з фрі-файту, призера чемпіонату Світу «ММА»; Григоренка Владислава - майстра спорту міжнародного класу з кульової стрільби, чемпіона та призера чемпіонатів України, спортсмена ДЮСШ №1; Іванова Івана - майстра спорту міжнародного класу з триатлону, чемпіона та призера чемпіонатів України, етапів кубків Світу; Шавлая В’ячеслава – майстра спорту України з пауерліфтингу, чемпіона України, учасника чемпіонату Світу; Кривчуна Андрія – майстра спорту міжнародного класу, учасника Параолімпійських Ігор 2012 року, чемпіона України з паратриатлону, кандидата в Параолімпійську збірну на ігри 2016 в Ріо-де- Жанейро.

 

Міський голова також відзначив високі результати спортсменів з веслування на човнах «Дракон».
 

 

З вітаннями та щирими побажаннями виступив голова профспілкового комітету ВАТ «Полтавський ГЗК» С.О.Афонін, вручив відзнаки за плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті, на ВАТ «Полтавський ГЗК», за високі спортивні досягнення на змаганнях Всеукраїнського рівня серед виробничих підприємств.
 

 

 

Особливі слова подяки за багаторічну сумлінну працю прозвучали на адресу ветеранів фізичної культури та спорту, що присвятили більшу частину свого життя роботі в галузі фізичної культури і спорту: Дробнич Микола Василійович, Місаренко Георгій Дмитрович, Місаренко Віра Яківна, Робак Галина Петрівна, Лебідь Ганна Венедиктівна, Ямницький Василь Тодосійович. Вітав та вручав відзнаки виконавчий директор відділення НОК України в м. Комсомольську М.В.Шишліков.

На завершення урочистостей присутні переглянули відеофільм про ветеранів фізичної культури та спорту в Комсомольську.