АПАРАТНА НАРАДА

15.09.2014, 11:34

У понеділок 15 вересня міський голова С.А.Супрун провів чергову апаратну нараду, у ході якої було розглянуто низку важливих питань.

 

У п’ятницю через Управління Державної казначейської служби України в м. Комсомольську здійснено оплату 50% платіжних доручень (844 тис. грн.). Начальник Управління Державної казначейської служби України в м. Комсомольську В.І.Забело поінформувала, що на сьогоднішній день кредиторська заборгованість по місту склала 4,0 млн. грн. Міський голова акцентував увагу головних розпорядників коштів, що до кінця року очікується невиконання міського бюджету. Сергій Андрійович також звернувся до начальника міського відділу освіти І.В.Шошиної з проханням знайти резерв для фінансування видатків на харчування дітей у школах, які збільшилися у зв’язку зі зміною раціону.

 

У ході апаратної наради піднімалося питання про створення загонів самооборони. Міський голова доручив військовому комісару Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату підполковнику Е.М.Марченку підготувати пропозиції в напрямку створення таких загонів у місті для організації охорони життєвоважливих об’єктів міста.

 

Кількість вимушених переселенців, які перебувають у м. Комсомольську, збільшується. Станом на 15.09.2014 у місті зареєстровано 684 особи, з них - 236 сімей. Звернув увагу начальника управління праці та соціального захисту населення С.П.Чернявської на необхідність відпрацювати інформацію щодо фактичної кількості переселенців, які перебувають у місті.

 

З 17 вересня КВП «Комсомольськтеплоенерго» буде вимушене припинити подачу гарячої води в Комсомольську, що пов’язано із вичерпанням лімітів споживання природного газу.

 

Е.М.Марченко, військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник, прозвітував про завершення 3-ого етапу часткової мобілізації в Україні, у ході якої мобілізовано 148 комсомольчан, 4 одиниці техніки.

 

Начальник Комсомольського міського відділу Управління ДСНС України в Полтавській області О.М.Стеценко доповів про результати роботи в напрямку ліквідації джерела задимленості поля близько околиць міста. Працівники пожежних служб міста та ВАТ «Полтавський ГЗК» продовжують працювати. Роботи в напрямку гасіння поля тривають. За результатами лабораторних досліджень, проведених в місті Комсомольську лабораторією при Комсомольському міськрайонному управлінні Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області та лабораторією при ВАТ «Полтавський ГЗК», показники атмосферного повітря в місті не перевищують гранично допустиму концентрацію. Згідно з доповіддю начальника Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньова питна вода в Комсомольську відповідає санітарно-епідеміологічним нормам.

 

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко повідомила присутнім про початок дії благодійної акції «Милосердя» по збору коштів для лікування Дяковського Колі, у якого виявили тяжку хворобу крові - гемофілію. Звернулася до присутніх із проханням підтримати акцію, подякувала небайдужим комсомольчанам за людяність, співчуття та допомогу. З 15 вересня біля чергового виконавчого комітету міської ради, в управлінні ВАТ «Полтавський ГЗК» будуть розташовані скриньки для благодійних внесків. З 16 по 19 вересня в Комсомольську вихованці навчальних закладів Комсомольська проведуть традиційні вуличні акції.

Кошти також можна перерахувати:

АТ "Банк "Финансы и Кредит"
МФО 300131
Код ЗКПО 09807856
Призначення: для перерахування на № 26251032157980001
Розрахунковий рахунок: 29092700902980
Дяковській Ользі Миколаївні

 

Розглянуто стан виконання доручень, даних на попередній апаратній нараді.