«ЛАСКАВО ПРОСИМО В КРАЇНУ ТВОРЧОСТІ, ЛАСКАВО ПРОСИМО В КРАЇНУ МРІЙ!»

16.09.2014, 08:15

У центрі дитячої та юнацької творчості 15 вересня 2014 року відбулася урочиста лінійка, присвячена початку нового навчального 2014-2015 року. На свято завітали почесні гості: секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік, головний спеціаліст відділу освіти Лілія Олександрівна Щербина, спеціаліст по зв’язках із громадськістю ТОВ «Біланівський ГЗК» Яна Василівна Безпоясна.

 

Директор центру Надія Анатоліївна Сакун привітала дітей, батьків, педагогів із початком навчального року, побажала успіхів і старанності в подальшому навчанні. Слова щирої подяки за постійну підтримку й допомогу в проведенні ремонтних робіт в приміщенні центру адресувала міській владі, особисто міському голові Сергію Андрійовичу Супруну, міському відділу освіти, Благодійному фонду «Полтавського ГЗК», засновниками якого є народний депутат України Костянтин Валентинович Жеваго, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Вікторович Лотоус, колективам ТОВ «Єристівський ГЗК», генеральний директор Микола Петрович Горошко, та ТОВ «Біланівський ГЗК», генеральний директор Роберт Гаррік Ендрю.

З вітанням щодо початку нового навчального року до громади ЦДтаЮТ звернулася секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік. Вона наголосила: «Усі знання, що ви отримаєте у центрі, стануть для вас тією опорою, з якою вам буде легко йти своїм життям, досягаючи все нових і нових успіхів! На цьому шляху ви завжди будете відчувати підтримку своїх батьків, бабусь та дідусів, рідних. ЦДтаЮТ – це цілий світ багатьох цікавинок: у ньому знайдеться місце для кожного з вас не тільки за столом, але й на спортивному майданчику, вашим творчим талантам на сцені і вашим шедеврам майстерності на виставках! І я абсолютно впевнена, що кожен із вас буде яскравою зірочкою на небосхилі центру творчості!»

Позашкільну громаду привітала й Л.О.Щербина, побажавши нових перемог і здобутків у новому році навчання.

До дітвори завітали й казкові герої зі словами привітань.

Дружними оплесками зустрічали учні своїх педагогів, яких представили на лінійці. Синіми й жовтими кульками діти зустрічали виступи учасників колективів художньо-естетичного циклу.

На подвір’ї панували урочистість і піднесений настрій усієї громади ЦДтаЮТ: «Ласкаво просимо в Країну творчості, ласкаво просимо в Країну мрій!»