СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

16.09.2014, 14:37

Сорок дев’ята сесія Комсомольської міської ради Полтавської області шостого скликання відбулася 16 вересня 2014 року у великій залі міської ради за головуванням міського голови С.А.Супруна.       

 

Роботу депутати міської ради розпочали з розгляду фінансових питань. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2014 рік поінформувала Баландіна Валентина Іванівна – начальник фінансового управління. Мова йшла про пересування коштів у межах виділених асигнувань по загальному та спеціальному фондах. Вирішили розглянути можливість збільшення видатки на утримання ГО «Громадське формування з охорони громадського порядку «Міська міліція». Кошти підуть на організацію загонів самооборони, що будуть націлені на охорону стратегічних об’єктів та міста.

 

У ході пленарного засідання затвердили Положення про порядок формування та затвердження списку присяжних (народних засідателів) Комсомольського міського суду Полтавської області, Програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на 2014-2016 роки.

 

Внесли зміни до Порядку організації та проведення масових заходів у м.Комсомольську, затвердженого рішенням сорок четвертої сесії Комсомольської  міської ради п’ятого скликання  від 27.01.2010 року та переліку заходів, видатки на які у 2014 році будуть проводитися за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища.

 

Заступник міського голови Ю.М.Муха прокоментував проект рішення «Про звільнення ТОВ «Славутич-Руда-Україна» від пайової участі», який депутати міської ради затвердили.

 

Прийняли у власність територіальної громади  м. Комсомольська будівлі гуртожитку, об’єктів благоустрою по вул. Портовій, 1 та окремого індивідуально визначеного майна від ВАТ «Полтавський ГЗК».

 

Визнали об’єкт реконструкції центрального теплового пункту мікрорайону №15 об’єктом права комунальної власності територіальної громади м.Комсомольська, передали його до статутного капіталу КВП «Комсомольськтеплоенерго».

 

Про поновлення прав користування земельними ділянками доповіла Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю. Опрацьовано і погоджено 10 проектів рішень.

 

Депутати міської ради розглянули та затвердили 29 проектів рішень, що стосувалися питань архітектури і містобудування.