КУЩОВИЙ СЕМІНАР У МІСТІ КОМСОМОЛЬСЬКУ

17.09.2014, 16:25

17 вересня 2014 року у великій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбувся кущовий семінар голів лікарсько-консультативних комісій лікувально-профілактичних закладів та лікарів медико-соціальних експертних комісій області за участю головного лікаря обласного центру МСЕК Жабо Тетяни Максимівни, голови ЛКК ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського, обласного позаштатного фахівця з експертизи тимчасової непрацездатності Гаврилова Гліба Вікторовича, начальника відділу експертизи з тимчасової непрацездатності Полтавської виконавчої дирекції Полтавського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Шишки Віктора Анатолійовича, представників міських лікувально-профілактичних закладів.

 

Г.В.Гаврилов доповів учасникам семінару про «Аналіз захворюваності із тимчасової втрати непрацездатності в області та в м.Комсомольську за підсумками 2013- І півріччя 2014рр.»

 

Про «Стан первинного виходу на інвалідність та проведення заходів з медичної реабілітації онкологічно хворим та інвалідам у м.Кременчуці та м.Комсомольську» доповіла Т.М.Жабо.

 

Головний лікар поліклініки «МЦ ПМСД» Ковпак Аліна Володимирівна ознайомила присутніх із актуальними питаннями експертизи тимчасової непрацездатності та роботою ЛКК по ЛПЗ та МСЧ ВАТ «Полтавський ГЗК» м.Комсомольська.

 

У ході роботи семінару відбулося жваве обговорення актуальних питань.